Bóle w plecach czasem nie dają spokojnie żyć. Medycyna tradycyjna czasem wyrządza jeszcze większej szkody, aniżeli leczenia. Ukłucia i tabletki psują wątrobę, żołądek i inne organy wewnętrzne. Jeśli chcecie pozbyć się bólu w plecach bez tabletek, to jest Wam potrzebny leczniczy pasek dla pleców z sierści.

Wiadomo, że sierść posiada potężnymi leczniczymi właściwościami. Właśnie dlatego jeszcze od czasów starożytnych ją wykorzystywali nasi przodkowie. Istnieje mnóstwo ciekawych faktów o użyciu sierści. Na przykład, jeszcze sam Hipokrates doradzał troszczyć się o ciężko chorych na podściółkach z owczej wełny lub z owczej skóry. Również wełnę wykorzystywały do pielęgniarstwa nad wcześniakiami.

Owcza wełna od dawna była pomocnikiem w medycynie nietradycyjnej. Ją wykorzystywały nawet przy uszkodzeniach kończyn. Wełna sprzyja szybkiemu wznowieniu ruchomości kończyn przy uszkodzeniach i zlamaniach.

Również suche kompresy z wełny pomagają przy leczeniu anginy, zapalenia zatok i zapalenia ucha. A w dawnych czasach ludzie nawet od zębowego bólu pozbywali się za pomocą wełnianych kompresów.

Nawet współcześni lekarze często doradzają spać na wełnianych materacach i poduszkach i obowiązkowo ukrywać się wełnianymi kołdrami. To pomoże zniżyć stres, normalizować ciśnienie tętnicze i sen. A grzalka do ciała z owczej wełny, zalożona na nagie ciało, pracuje efektywniej aniżeli gorczyczniki, banki i rozcierania przy zapaleniu płuc, bronchicie i infekcje górnych dróg oddechowych.

Leczniczy pasek dla pleców - to doskonały pomocnik przy reumatycznych bólach, osteochondrozie, zapaleniu korzonków nerwowych i innych chorobach pleców. On nie elektryzuje się i zdejmuje napięcie statyczne z komórek organizmu ludzkiego. To - jedna z najważniejszych właściwości sierści. Poza tym ona zdolna bronić człowieka od działania pól elektromagnetycznych, które wywołuje współczesne domowe urządzenia i komputery.

Również bandaż z sierści będzie neutralizować pozytywne jony. Zbyt duża pozytywna jonizacja źle wpływa na stan zdrowia człowieka. To przejawia w postaci zmęczenia, bólu w mięśniach, nadmiernej drażliwości i t.p. Sierść zdolna zlikwidować pozytywne jony i przekształcać ich na negatywne. Które są zwykłe dla ludzkiego organizmu.

Kołdry i lecznicze paski z owczej sierści są zwłaszcza pożyteczne ludziom, które mają zapalenia korzonków nerwowych, reumatyzm, artretyzm, osteochondroze. A także oni będą pożyteczne ludziom, w których jest naruszona praca układu mięśniowo-szkieletowego , które cierpią na alergię, astmę i tym, w których obserwuje się naruszenie krwiobiega.

W wyrobach wełnianych prawie nigdy nie zakażają się i nie mnożą się różne bakterie. Wosk, który mieści się w skórze owczej (lanolina), jest naturalnym antyseptykiem, dlatego on obniża wszystkie mikroby i wirusy.

Owcza wełna posiada wieloma leczniczymi właściwościami. Przekonajcie się w tym osobiście - zamawiajcie leczniczy pasek dla pleców z owczej sierści.