Cellulit – to kosmetyczny problem, do którego są skłonne wiele kobiet. Najczęściej cellulit związany jest z siedzącym trybem życia, jaki większość z nas zwykle prowadzi. Ale życie bez cellulitu możliwe. Jeżeli będziecie i dalej siedzieć na prostym taborecie i nic nie robić, ten problem dotknie się i Was. Pojawienie się cellulitu jest sygnałem do działania. Nie można go ignorować, bo z biegiem czasu jego stan się pogłębi i będzie coraz trudniej go usunąć. Dla tego, żeby nie stało się podobnie, kompania produkcji z naturalnej wełny „Dr. Wełna" proponuje rozwiązanie tej przeszkody. Teraz lżej walczyć się ze „skórką pomarańczową". Antycellulitowy kilimek TM „Dr. Wełna" sprzyja codziennemu polepszaniu wyglądu skóry najbardziej problematycznej strefy w kobiet.

Regularny masaż – to lepszy środek na cellulit. A kilimek masażowy na siedzenie dziennie będzie pozbawiać Was od cellulitu: w biurze, w domu, w samochodzie, i w ogóle gdzie tylko będziecie siedzieć! Przy czym komfortowo siedzicie i zajmujecie się swoimi sprawami! Specjalnie dobrane, według rozmiaru, ruchliwe kulki z twardego drewna buka zmieniają swoje położenie i masują nowe części ciała.

Wasi wierni wojownicy na problematycznej strefie – to 121 bukowa kulka. Antycellulitowy kilimek jest wykonany zgodnie z nowymi technologiami i po pewnych zasadach:

– kilimek jest stworzony na zasadzie zima-lato: z jednej strony on jest obszyty gatunkową naturalną sierścią

– kilimek jest zrobiony z ekologicznych przyrodniczych materiałów: drzewo, sierść, bawełna. On nie wywołuje potliwości i skórnych wysypywań, z drugiej – gobelinem wełnianym.

– rozmiar i materiał masażowych kulek specjalnie jest dobrany dla efektywnego działania i komfortu.

Cały kilimek czyni lecznicze działanie, ponieważ jak bukowe kulki pewnego rozmiaru, tak i włókna sierści, z której jest zrobiony pokrowiec kilimka, są jakościowym surowcem dla wyrobu. Sierść – lepszy termoreceptor: grzeje, kiedy chłodno, i nie wywołuje potliwości, kiedy gorąco. Również lanolina, co mieści się we włóknach sierści, jest przyrodniczym antybiotykiem i anestetykiem. Także antycellulitowy kilimek TM „Dr. Wełna" nie zawiera syntetycznych i toksycznych materiałów, co w nasz czas jest rzadkim zjawiskiem.

TM „Dr. Wełna" jest producentem korzystnych dla zdrowia wyrobów z naturalnej wełny. Wam pozostaje się tylko zatelefonować na kontaktowe numery kompanii albo zajść na stronę internetową TM „Dr. Wełna". Nie zwlekajcie, róbcie swoje życie lepszym już dzisiaj.