Balsam do ust – to jest bardzo ważna rzecz w kosmetyce kobiety. Skóra ust jest cieńsza od tej na twarzy czy dłoniach. Dlatego ona pierwsza cierpi z powodu niskich temperatur, wiatru i promieni słonecznych. Biorąc pod uwagę to, o pielęgnacji ust należy pamiętać przez cały rok.

Najlepiej kupić balsam do ust, które zawierają ekstrakty roślinne, a ich skład opiera się na składnikach pochodzenia organicznego. Tworzymy kosmetyki do ust, które nie tylko zapewniają im piękny wygląd, ale przede wszystkim chronią wrażliwą skórę.

Do skladników balsamów na usta "Ambra" są włączone: olej kokosowy, olejek z awokado, oliwa z oliwek i inne naturalne składniki. Jak oni wpływają na skórę?

Olej kokosowy zawiera różne nasycone kwasy tłuszczowe i bardzo przydatny mononienasycony kwas oleinowy. Również w nim obecne betaina, etoksylaty, kwasy, estry, ethanolamide, polysorbate, monoglycerides, estrów alkoholi wielowodorotlenowych, witaminy (A, E, B1, B2, B3, K i Z), żelazo, wapń, fosfor i inne makro i mikroelementy. Olej kokosowy ma działanie przeciwzapalne, działanie przeciwbakteryjne i uspokajające, a także intensywnie odżywia suchą skórę.

Olejek z awokado – pozyskiwany z avocado, owocu o żółtym miąższu i zielonej skórce. Ceniony ze względu na swój bogaty skład, zawiera kwasy tłuszczowe, witaminy, sole mineralne, lecytynę i antyoksydacyjny chlorofil. Kompleksowo pielęgnuje skórę warg, nawilża, zabezpiecza przed ponownym odwodnieniem, tworzy film ochronny, koi i łagodzi podrażnienia.

Oliwa z oliwek – otrzymywana w procesie tłoczenia miąższu oliwek, bogata w kwasy tłuszczowe, antyoksydacyjne polifenole i naturalny przeciwutleniacz - witaminę E. Wzmacnia naturalną barierę ochronną, zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wygładza i natłuszcza skórę.

Bogaty skład olejów zapewnia maksymalny poziom nawilżenia i intensywne odżywianie skóry, nadaje jej zdrowy wygląd i sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka.

Balsamy w sklep internetowy "Ambra" jest skomponowany z naturalnych olejków roślinnych i wosków. Oni zapewniają odpowiednią pielęgnację wrażliwej i delikatnej skórze warg. Balsamy do ust posiadają naturalny, bogaty skład i delikatną i gładką konsystencję.

Zwykłe pomadki nie rozwiązują problemu w dłuższej perspektywie. Dlatego w ekologiczny sposób przygotowaliśmy serię naturalnych balsamów do ust. Balsamy przydają się w ciągu dnia i przed snem, niezależnie od pory roku i intensywności zmian chorobowych.

Wypróbuj nasz balsam do ust, a przekonasz się że jest nie tylko użyteczny, ale także przyjemny do smaku!