Nowotwory to plaga naszych czasów. Coraz więcej osób zwraca się z takimi chorobami do ośrodków onkologicznych, szpitali i innych instytucji medycznych. Centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy w Kijowie oferuje leczenia poważnych chorób raka grzybami leczniczymi. Dziś, już udowodniły, że wiele wyższe grzyby mają właściwości przeciwnowotworowe. Niektóre grzyby - słabszy, inni mają właściwości przeciwnowotworowe tak wyraźne, że firmy farmaceutyczne na świecie  uważają, że są silniejsze narkotyków.

 W grzybach są beta glukany — polisacharydy. Beta-glukan aktywuje układ odpornościowy organizmu, tworząc system ochronny w stosunku do komórek nowotworowych, wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów oraz substancji rakotwórczych. Jest również silnym przeciwutleniaczem - wolne rodniki.                             

                                     OD LUDOWY PRZEZ OFICJALNĄ METODĘ LECZENIE

     Grzyby lecznicze mają długą drogę od tysiącletniej ludowej do współczesnej medycyny wysokiej wydajności. Ludzie biorą je długo - ponad 2,5 tysiąc lat, i tak ma długą historię stosowania ujawniło szereg przydatnych właściwości grzybów wyższych, a nie szkodliwe.

    Obecnie są one stosowane w codziennej praktyce onkologicznej w ośrodkach onkologicznych Japonii, Singapurze, Korei Południowej, Chin, Wietnamu i USA. W wielu krajach do leczenia nowotworów, wraz z operacją, promieniowaniem i chemioterapią, zastosowanie oficjalnie przyjętej sposobem obejmującym następujące ważne kwestie:

    Grzyby są wykorzystywane jedynie w formie wyciągów, ekstraktów (przy wymianie melkomolotyh grzyby (mąka) ekstraktów - guzów nowotworowych pacjentów zaczęli się rozchodzić);

  Układ zawsze zawiera co najmniej dwa grzyba, które wzmaga ogólne działanie przeciwnowotworowe;

   Istotnym warunkiem jest to, że sam grzyb nie stosuje się więcej niż trzy miesiące, aby uniknąć przyzwyczajenia;

    Aby zagwarantować wyniki muszą zwiększać dawki ekstraktów grzybiczych.

    Narkotyczne grzyby z silnymi właściwościami przeciwnowotworowymi, stosowane są w centrum Kijowa, Bioregulation fungoterapii i ajurwedy.

                                                     UZDRAWIAJĄCA MOC GRZYBÓW

   Podczas leczenia raka grzybami wyodrębnia prawdopodobieństwo osiągnięcia pożądanego rezultatu, wpływ na guza znacznie pełniejsze i silniejsze ze względu na fakt, że każdy grzyb przynajmniej 2 przeciwnowotworową mechanizm działania.

  Traktowanie grzybów prowadzi się, nawet w późniejszych stadiach choroby - jest to udowodnione przez naukowców badanie ich wpływu.

    Nie ma niebezpieczeństwa nieoczekiwanych reakcji od podejmowania grzyby, bo to jest bardzo jasne i sprawdzony środek farmaceutyczny.

   Nie bój się, że niektóre postaci raka otwarci czy nie leczyć - wpływ systemu obejmuje wszystkie formy raka.

  Te grzyby nie mogą być zatrute - nie mają żadnych toksyn, trucizn, halucynogeny i substancje psychotropowe …

  Maksymalny efekt dramatyczny osiąga się dzięki dużej koncentracji polisacharydów - głównych czynników przeciwnowotworowych. Obniżony poziom bólu ze względu na zmniejszenie objętości nowotworu i odpowiednio mniejsze ciśnienie na tkaninie.

  Ekstrakty są 100% skutki dla zdrowia: te grzyby mają wszystkie składniki stosowane w leczeniu raka, jak Są one hodowane w specjalnych warunkach.

  Nie trzeba tracić czas na niezbędne wstępnego oczyszczania organizmu, jak wyciągi z grzybów zrobić równocześnie z leczeniem nowotworów - usuwają toksyny z organizmu zniszczenie nowotworu.

  Nie bój się o konsekwencjach stosowania dodatkowych środków przeciwnowotworowych - grzyby go dobrze z jakichkolwiek ziół i leków konwencjonalnych.

              CZY MOGĘ UŻYWAĆ GRZYBY WRAZ Z CHEMIOTERAPIĄ I PROMIENOWANIA?

  Сechą grzybów taka, że jednoczesne otrzymanie ekstraktów z grzybów i cytostatykami prowadzi do znacznego zwiększenia długości życia pacjenta więcej niż 2,2 razy. Grzyby i chemioterapia nie są ze sobą sprzeczne, ich wpływ na organizm nie przecinają. Każdy wykonuje swoją funkcję. Ponadto, grzyby mają działanie ochronne na organizm, kiedy nie jest uszkodzony chemia błony śluzowej jelit i wątroby komórki szybko odzyskać funkcję morfologię krwi i wątrobie. Chemioterapia jest przenoszona znacznie łatwiej - bez  wymiotów, nudności, biegunky, depresji, po chemioterapii.


           CZY MOGĘ UŻYWAĆ GRZYBY WRAZ Z PROMIENIOWANIEM ?

  Tak jak w przypadku chemioterapii, - jest to konieczne. Grzyby uczynią komórki nowotworowe bardziej wrażliwe na promieniowanie i chronić zdrowe tkanki z choroby popromiennej. W rezultacie, znacznie mniej powikłań: obrzęk tkanek wokół naświetlań utrzymuje 2 połowę. Bardziej skuteczne leczenie nowotworów w połączone działanie chemioterapii, promieniowania i immunoterapii grzybami.

   Czy zaletą tego produktu jest dla Ciebie? Nigdy się nie dowiesz, jeśli nie spróbuj sam. O ile, oczywiście, nie będzie za późno. Zainwestuj w swoje zdrowie - najcenniejszą rzeczą, którą mamy.