Kilka razy dziennie czyszcząc zęby nie zawsze radzimy sobie ze wszystkimi problemami, zwjązanymi z zębami, naprzykład zapalenie w jamie ustnej, próchnica i inni. Jak temu zaradzić? Polecamy spróbować naprawde skuteczną pastę do zębów "Fitordent".

Pasta do zębów "Fitordent" wyrabiana jest na bazię ekstraktu z liści dębu (suplementu FITOR) przez znanego ukraińskiego producenta. Pasta do zębów "FITORDENT" jest 2 rodzajów: "extrafresh" z aromatem mięty i "flower" z kwiatowym aromatem.
Pasta do zębów "Fitordent" czyści i wybiela zęby, usuwa nalot na zębach. Miękka konsystencja pasty nie narusza struktury szkliwa. Pasta do zębów "Fitordent" ma oryginalne dębowe smak - smak Fitor, składnika roślinnego zawartego w jej składzie.
Główną cechą pasty "Fitordent" jest wysoki odsetek aktywnego składnika roślinnego Fitor, który nadaje jej koloru brązowego (czym różni się od innych past do zębow) i ma wyraźny efekt terapeutyczny.
Pasta do zębów "FITORDENT" ma działanie ściągające, wzmacnia dziąsła, zapobiega i eliminuje ich krwawienie, aby zapewnić maksymalną ochronę jamy ustnej, eliminuje nieprzyjemny zapach z jamy ustnej, niszczy bakterie Streptococcus mutans w jamie ustnej, zapobiega przedostawaniu się infekcji do organizmu, zapobiega powstawaniu próchnicy, wzmacnia szkliwo, zęby i dziąsła, zapewnia czyste, naturalnie białe zęby, zapobiega powstawaniu nalotu na zębach przez cały dzień. "FITORDENT" ma efekt gojenia ran, pomaga odnawianiu się błony śluzowej jamy ustnej po operacji na zębach i dziąsłach. Oprócz tego FITORDENT zalecana jest do chorób przyzębia, dziąseł, profilaktyki próchnicy. Ta uniwersalna pasta do zębów podejdzie każdemu, jest ona potężną profilaktyką chorób stomatologicznych z minimum wykorzystania (wystarczy czyścić zęby dwa razy dziennie, nakładając na szczoteczki do zębów niewielką ilością pasty).
Nie przepłacaj pośrednikom, zamów pastę do zębów "Fitordent" bezpośrednio u producenta. Teraz to żaden problem: sklep internetowy FITORIYA S.A. oczekuje na Ciebie! Prosimy o kontakt!