Poszukują Państwo rozwiąnzań problęmów zdrowią? Takim rozwiązaniem mogą być suplementy FITOR.

Suplementy diety to środki, które mają uzupełniać normalną dietę, wykazują efekt odżywczy lub inny fizjologiczny i występują w formie umożliwiającej dawkowanie (tabletki, kapsułki, płyny, etc.). Składnikami suplementów diety są różne substancje, wśród nich dużą grupę stanowią witaminy i biopierwiastki, a także inne związki występujące naturalnie w organizmie człowieka również pozyskiwane z roślin. Te ostatnie, a więc związki pochodzenia roślinnego, mogą być dodawane do preparatu w formie konkretnych substancji bądź ekstraktów roślinnych.

Suplementy diety mają służyć szeroko pojętej poprawie lub utrzymaniu dobrego zdrowia, nie mogą zatem zawierać substancji aktywnych w dawkach potencjalnie szkodliwych dla żywego organizmu, co mogłoby mieć miejsce np. przy nieświadomym spożyciu większej liczby tabletek/kapsułek czy ilości suplementu.

Niektóre suplementy diety zawierają substancje, które mogą być, a czasami wręcz są, rekomendowane w konkretnych dolegliwościach – mogłyby zatem być traktowane jako wspomagające środki lecznicze. Jednak lekami nie są. Takie preparaty bywają określane jako „produkty z pogranicza" (borderline products), albo nutraceutyki – termin ten jednak nie jest precyzyjny, bowiem może odnosić się zarówno do wyizolowanych składników (substancje aktywne), jak i żywieniowych suplementów. Należy jednak podkreślić, że suplementy diety nie zawierają substancji leczniczych w znaczeniu określonych związków chemicznych stanowiących istotę leku

Suplementów diety, odżywek różnego rodzaju i tzw. żywności funkcjonalnej w ofercie handlowej jest bardzo dużo - z roku na rok ich przybywa z tempem wzrostu szacowanym na 20-25% rocznie

Więc chcemy zaoferować Państwu nasze produkty.

Zajmujemy się produkowaniem i sprzedażą hurtową fitopreparatów, kosmetyków leczniczych a również suplementów diety i innych produktów na bazie ekstraktu z liści dębu (suplement diety FITOR).

Dzięki swojemu składowi produkty FITOR mogą być stosowane przez chorych jak i przez zdrowych, dla profilaktyki i leczenia różnych chorób.

 Jeżeli poszukują Państwo kontraktowego producenta suplementów diety to nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Zajmujemy się tym od wielu lat więc można polegać na naszym doświadczeniu. Zaufali nam czołowi ukraińscyi zagraniczni dystrybutorzy.

 Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: http://fitoriya.tius.pl/