Leczenie egzemy i łuszczycy powinno być ogólne i miejscowe. Leczenie powinno być długoterminowe, w połączeniu ze zrównoważoną dietą (terapii diet i witaminy), kiedy niewolno zużywać produkty w puszkach i nienaturalne produkty, alkohol, mocną czarną kawę i herbatę, szczególnie rozpuszczalnych, wędzonych i smażonyc potraw. Należy stosować zasady oddzielnej żywności.

FITOR pijemy 3 razy dziennie po1 tabletce jako herbatę (6-9-12 miesięcy) lub do systemu:

od 1 do 6 dnia, 1 tabletka trzy razy dziennie;

od 7 do 12 dnia 1 tabletka 4 razy dziennie;

od 13 do 18 dnia 1 tabletka 5 razy dziennie;

od 19 do 24 dnia 1 tabletka 6 razy dziennie;

od 25 do 30 dnia 1 tabletka 5 razy dziennie;

od 31 do 36 dzień 1 tabletka 4 razy dziennie;

od 37 do 42 dnia 1 tabletka trzy razy dziennie.

Do miejscowego leczenia, można użyć natychmiast FITOR, który jest naniesiony na dotkniętą skórę w rozcieńczeniu (1: 1) (rozcieńczonego w gotowanej wodzie, może być mieszany z kremem dla dzieci w tym samym stopniu), jak również biologicznie czynnych "Bagfi", która jest stosowana jedynie na nienaruszoną skórę (bez uszkodzenia nabłonka, nadżerki i owrzodzenia). Obróbkę przeprowadza się poprzez otwarty sposób, bez owijania: jest ono stosowane w razie potrzeby. Do leczenia miejscowego można także użyć 20% roztwor FITORu (20 tabletek na 50 ml wody). Skażoną skórę obficie zwilżamy przygotowanym roztworem co 2-3 godziny w ciągu dnia, w nocy obandażowaną. Również możemy stosować w gojeniu ran balsam "Fitoron" (bez zwiększonej wrażliwości na jod i propolis) substancji biologicznie aktywnych "Bagfi".

Do mycia głowy zalecamy szampon "FITORIA", stosować mydło w płynie FITOR. Takie zintegrowane podejście w leczeniu ciężkich chorób przewlekłych znacząco poprawia jakość opieki i zmniejsza jego terminy. Kursy leczenia należy powtarzać co 1-2 miesięcy do całkowitego wyleczenia się, a potem przeprowadzamy 1-2 kursy na celu osiągnięcie efektu klinicznego.

Przy łojotoku, łupieżu i do wzmacniania włosów zaleca się ciepłe okłady z "Bagfi" po higienicznym myciu się 5-10 minut, 1 raz w tygodniu, a następnie spłukując ciepłą wodą. FITOR normalizuje pracę gruczołów łojowych skóry głowy z mikrokrążenia.

W chorobach paznokci (kruchość, zakażenia grzybicze, etc.) zaleca się ciepłą kąpiel sody, a następnie zastosować natychmiastowy FITOR lub "Bagfi" na płytkę paznokcia na kilka godzin, może być pod bandażem na noc. Po zdjęciu bandaży i przemyciu ciepłą wodą zaleca się używać krem odżywczy. Zamiast mydła zalecamy do stosowania mydło z FITORem.

Życzymy Państwu zdrowia, a dla profilaktyki - stosujcie FITOR!