W Chinach ginkgo biloba nazywane jest srebrną morelą, a Chińczycy uwielbiają ją za właściwości lecznicze.

Ginkgo biloba jest jednym z najstarszych gatunków drzew na planecie, był w stanie przetrwać czasy, kiedy wiele roślin i zwierząt zniknęło i nadal istnieje w naszych czasach.

Niesamowita witalność rośliny zostanie przekazana podczas pobierania ekstraktu.

Drzewo zawiera przeciwutleniacz, który wzmacnia system odpornościowy i opóźnia starzenie się komórek. Ponadto przyspiesza pobieranie glukozy przez mózg. W Tybecie mnisi piją wywar z liści miłorzębu, aby nie zasnąć w nocy podczas modlitwy.

W Europie drzewo jest wysoko cenione ze względu na jego prawdziwie magiczne właściwości - zdolność do aktywowania aktywności mózgu, zachowania pamięci i jasności myślenia do bardzo młodego wieku. Pierwsze zauważalne usprawnienia można odczuć już po pierwszym miesiącu stosowania.

Należy również zauważyć, że zgodnie z danymi naukowymi z US Natural Products Research Institute, używając ekstraktu z Ginkgo biloba, poprawiła się myślenie i proces pamięciowy osób z demencją, stan choroby Alzheimera. Jednocześnie działanie terapeutyczne po zakończeniu leczenia trwa do 1 roku.

Ekstrakt zawiera również drugi składnik - ekstrakt z głogu. Jak wiadomo, ma pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, zmniejsza ból w okolicy serca, poprawia stan i funkcjonowanie naczyń mózgowych, ogólnie poprawia krążenie krwi, uspokaja układ nerwowy, stabilizuje poziom cukru we krwi.

Ta kombinacja składników przyczynia się do szybkiego powrotu do zdrowia - układu sercowo-naczyniowego i nerwowego, regeneracji po długotrwałym lub zwiększonym stresie psychicznym.

Kupić Ginkgo biloba i głog ekstrakt przez odniesienie: http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900946/all/lek-ziolowy-ginkgo-biloba-i-glog-ekstrakt/

 

Inne preparaty ziołowe: http://fungocentrum.tius.pl/goods/leki-roslinne-139874/