sprzęt do produkcji płytek gumowych i rozpocząć działalność gospodarczą od podstaw - to realizacja projektu o szybkim zwrocie, mając jednocześnie wiele innych zalet. Jak to działa i na co zwrócić uwagę – powiemy ci teraz.

 

Zacznijmy od tego, że powłoki gumowe szybko zbliżają się do szczytu popularności. Oznacza to, że ten rodzaj produkcji jest obecnie nie tylko poszukiwany, ale będzie się rozwijał w przyspieszonym tempie.

 

Chcesz fabrykę na gumową płytkę - możesz to zrobić w bardzo krótkim czasie. Czy ta roślina będzie w stanie wyprodukować coś innego niż piece? Lista jest ogromna! Oto kilka przykładów: bieżnie, płyty chodnikowe, klatki schodowe, kostka brukowa, dywaniki (wejściowe, sportowe, inne), bezszwowe wykładziny podłogowe i wiele innych.

 

Ważne jest, aby wiedzieć, że produkcja takich płytek odbywa się metodą tłoczenia na zimno. Umożliwia to uzyskanie wysokiej jakości produktów.

 

Czas określić momenty produkcji.

Głównymi elementami lub surowcami są okruchy gumy (ułamkowe). Gdzie ona jest?

  • w fabrykach zajmujących się przetwarzaniem opon;

  • w przedsiębiorstwach, które odnawiają opony poprzez ich obróbkę zgrubną;

  • oraz - w zakładach do produkcji GTV.

 

Przetwarzanie opon (starych, niepotrzebnych) z samochodów na inne produkty to produkcja z odpadów. Ale jeśli spojrzymy głębiej, zobaczymy coś innego. W rzeczywistości same opony są wykonane z bardzo drogich elementów, różniących się jakością i trwałością. Są to komponenty takie jak np. kauczuk syntetyczny lub inne wypełniacze i oleje, z których składa się opona. Oczywiście takie produkty muszą być wykonane w jak najlepszej formie, ponieważ muszą wytrzymać niemałe obciążenia, co więcej, przez długi czas. W związku z tym wytwarzany produkt - okruchy gumowe - ma bardzo dobre właściwości.

 

Właściwości wytwarzanych wyrobów. Np. gumowe płyty z odpadów:

- wysoki poziom trwałości (stabilności),

- utrzymują maksymalne temperatury atmosferyczne (najniższa - - 45 stopni, najwyższa - +60),

- na konstrukcji są dość elastyczne,

- poza tym, nie ulegają rozciąganiu,

- odporne na działanie różnych substancji, nawet gdy niektóre roztwory (zasadowe lub kwaśne) na ich powierzchni - łatwo to wytrzymują

- prawie się nie wyginają.

 Jeśli spodobała Ci się oferta - dołącz do nas! Jesteśmy gotowi pomóc Ci z każdym pomysłem: czy jest to produkcja powłok sportowych, okruchów gumy, czy inny projekt dotyczący obróbki i uruchomienia nowej produkcji. W końcu oferujemy nie tylko dochodowy biznes, ale także technologie o wysokiej jakości produktów. 

Wybierz sprzęt do produkcji płytek gumowych, który zawsze możesz kupić na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam bardziej szczegółowe informacje.