Na współczesnym rynku robót budowlanych i wykończeniowych wysoko cenione są wysokiej jakości i przyjazne środowisku materiały, zwłaszcza pochodzenia naturalnego. Być może najbardziej znanym i popularnym wśród różnych kategorii konsumentów jest drewno. Ten materiał nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ tworzy go sama natura.

Jednak drewno jest dość wrażliwe na pewne czynniki: tak, przy zmianach wilgotności i temperatury może pęcznieć i odkształcać się. Thermowood jest chronione przed wszystkimi tego rodzaju zagrożeniami - zaawansowane drewno, które łączy w sobie najlepsze właściwości naturalnego materiału i zaawansowane technologie.

 Aby osiągnąć stabilność i trwałość, drewno przetwarzane jest specjalnymi technologiami w komorach, w których utrzymywane są wysokie temperatury i nie ma tlenu. Proces ten zachodzi przy stopniowym ogrzewaniu, po czym materiał jest wymuszone chłodzenie. Nie są używane żadne chemikalia.

Po takiej obróbce materiał pozostaje wysokiej jakości i naturalny, ale jest odporny na gnicie i owady, trwałość (trwa 10-20 razy dłużej niż drewno niepoddane obróbce) i możliwość pracy w każdych warunkach.

Obróbka cieplna drewna to innowacyjne rozwiązanie, które zyskało już popularność w krajach europejskich i innych rozwiniętych krajach, ale nie stało się jeszcze powszechne na Ukrainie. Dziś termodrewno może być świetnym sposobem na budowanie biznesu, z naciskiem nie tylko na rynek krajowy, ale również zagraniczny.

Aby założyć rentowną produkcję wymaga chęci i wysokiej wydajności sprzętu, który można kupić od producenta "Termotech".

Sprzedajemy urządzenia do obróbki cieplnej drewna, które charakteryzują się najlepszą wydajnością, niezawodnością i łatwością obsługi. Nasi specjaliści podchodzą do każdego klienta indywidualnie, pomagając zrealizować najśmielsze projekty i oferując najlepszy sprzęt do konkretnej produkcji.

Tak, komora do termicznej modyfikacji drewna oferowana jest w różnych modyfikacjach, ale wszystkie modele wyróżniają się prostotą konstrukcji przy dużej niezawodności. Wszystkie komory do obróbki cieplnej drewna są wyposażone w grzałki elektryczne, zawory regulacji ciśnienia, funkcjonalną elektronikę i uszczelnienie wodne. W naszym katalogu prezentujemy sześć standardowych modeli kamer o objętości od 3,8 do 8,5 m3, ale na zamówienie możemy wykonać większy sprzęt.

Sprzęt firmy Termotech to naprawdę opłacalna inwestycja, ponieważ zapewniamy roczną gwarancję oraz profesjonalny serwis przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasza firma jest bezpośrednim producentem, dzięki czemu oferujemy najlepszą cenę i śmiało gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.