PANELE 3D DEKORACYJNE DO ŚCIAN

Masz dość standardowych rozwiązań projektowych? Chcesz, aby Twoje wnętrze było modne, stylowe, w przeciwieństwie do innych, a przy tym bezpieczne dla środowiska? Prezentujemy innowację na rynku wystrój – unikalne, przyjazne dla środowiska panele 3D z gipsu.

Dekoracja wnętrz nie stoi w miejscu. Obecnie istnieje duża liczba różnych wariantów wykończenia, które zdobyły popularność wśród wielu osób. Jednym z najnowszych opcji jest wystrój ścian specjalnymi panelami 3D. Takie elementy mają wiele zalet – wyglądają bardzo stylowo i są przyjazne dla środowiska produkty. Ponadto, przy pomocy paneli 3D - można zrealizować każdą swoją fantazję. Dzięki szerokiemu asortymentowi staje się możliwe do wykonania, każde rozwiązanie projektowe.

INNOWACJA 3D!

Panele 3D wykonane z gipsu, są najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem dekoracji ścian trójwymiarowych wzorów. Zasada ich produkcji polega na tym, że specjalny roztwór na bazie gipsu wlewa się w różnorodne formy do symulacji tej lub innej powierzchni. Sam w sobie gips jest ekologicznie czystym materiałem, który nie może wyrządzić szkody na zdrowiu człowieka. Ponadto, można go używać w pobliżu baterii, co sprawia, że taki panel 3Dstaje się bardziej uniwersalnym produktem. Toleruje różne wahania temperatur i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa pożarowego, jako materiał niepalny.

Jedną z głównych zalet tych produktów jest łatwość ich montażu. Panele 3D gipsowe montowane są do ściany za pomocą specjalnego kleju. Aby wydłużyć okres eksploatacyjny produktu, można go dodatkowo zabezpieczyć kołkami-gwoździami.

Obecnie można znaleźć panele gipsowe wszelkich odcieni. Jednak, jeśli chcesz użyć dowolnego innego koloru, którego nie ma w katalogu, można kupić produkt koloru białego i pomalować go na własną rękę, wybierając farbę, pod odpowiednią stylistykę twojego pokoju. Wykonywać prace można za pomocą rozpylonej cieczy, pędzli lub wałków.

Panele ozdobne 3D stanowią wypukłe części wystroju i początkowo są białe. Ścienne wykończenie z włókna bambusowego posiada wiele zalet – a mianowicie, łatwe do czyszczenia i nie powoduje alergii u ludzi, przecież na nim nie gromadzi się kurz.

STYL DEKORACJI!

Stylizowane pod mur z kamieni,falujących motywów, różnych form geometrycznych koła, owalu, kwadratu, różne modele pomogą rozstawić jasne akcenty w wystroju i wyróżnić każdą strefę pokoju lub całego pomieszczenia. Każdy model może być zainstalowany na różne sposoby i dzięki temu połączyć kilka różnych wytłaczanych wykończeń.

Przy profesjonalnym oświetleniu punktowymi lampami obszerne panele 3d gipsowe do ścian będą grać swoją formą w nowy sposób. Światło, padając na wypukłe kontury i rysunek, podkreśli każdą potrzebną część takiej dekoracji ścian wykończenia z naturalnych składników.

EKOLOGICZNOŚĆ PANELI!

Czy często zastanawiasz się nad tym, z jakiego surowca wykonane są materiały wykończeniowe w Twoim wnętrzu? Każdy z nas chce żyć w komforcie, pięknie i przy tym bezpieczne. Panele 3D do ścian – jest całkowicie bezpieczny, przyjazny dla środowiska dekoracyjny materiał wykończeniowy

WNĘTRZE NA KAŻDY GUST I CENĘ!

Nasze panele 3D świetnie malowane farbami akrylowymi. Wszelkie oryginalne fantazje można zrealizować za pomocą malowania paneli! Nawet najbardziej wyrafinowany kolor i odcień farb akrylowych może być nakładana na ten element wystroju. Panele podczas malowania całkowicie zmieniają swój elegancki wzór. Twój ulubiony kolor tylko podkreśli efektowną fakturę panelu! I Twoje wnętrze będzie żyć w nowy sposób!

NASZE KONTAKTY:

+380506112295

lepnina.ub.ua