Jeśli od dawna marzysz o pięknym i wygodnym domu z drewna – nasza firma pomoże zrealizować Twoje marzenia bezpiecznie i szybko! Budujemy domy drewniane z drewna klejonego, zrębu,frezowanych bali, także u nas możesz zamówić szkieletowe domy. Jednak wybrać zaufanego dewelopera dziś bardzo trudno. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę – przeanalizujmy razem.

Firma "Chata-Zrąb" jest jednym z liderów na polskim i europejskim rynku już od ponad 15 lat. Zajmujemy się budową nie tylko domów mieszkalnych, ale i architektonicznych (kościoły, cerkwie) i obiektów komercyjnych (hotele, restauracje, schroniska). Swoją popularność firma zyskała dzięki wysokiej jakości wykonania robót i ochrony środowiska materiałów, ponieważ wszystkie surowce są pobierane w ekologicznie czystych rejonach Karpat ukraińskich. Naturalność, czystość i bezpieczeństwo materiału z powodzeniem łączą się z wytrzymałością drewna i efektywnością energetyczną.

Dziś nasza firma jest globalną marką w budowie obiektów z drewna. Dla nas nie ma niemożliwych architektonicznych zadań, ponieważ możemy budować zarówno jedno-, jak i piętrowe domy o różnych rozmiarach. Oferujemy naszym klientom drewnine domy, domki ze zrębu, frezowanych bali, a także realizujemy budowy w technologii szkieletowej.

Podchodzimy odpowiedzialnie do swojej pracy, dlatego jest dla nas ważną kontrola linii produkcji drewna, a także przestrzeganie wszystkich technologii budowy. Dlatego cały proces, począwszy od obrabianego surowca do odania prac klientowi, starannie kontrolowany i sprawdzany.

Kolejną zaletą naszej firmy jest posiadanie własnych tartaków, które znajdują się w ekologicznych terenach Zakarpacia. Drewno jest pobierane w zimie w celu osiągnięcia maksymalnej wytrzymałości. Nasza baza produkcyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej jakości drewna, w szczególności, ma to wpływ na jednorodność struktury, geometrii i wytrzymałość drewna.

Wszyscy nasi mistrzowie są ekspertami w swojej dziedzinie, którzy kochają swoją pracę. Trzymamy pod kontrolą profesjonalną formę naszych pracowników, dlatego regularnie organizujemy wyjazdy na targi, konferencje, seminaria nie tylko na Ukrainie, ale i za granicą. Również nasz personel stale przechodzi kursy podyplomowe.

Owocna praca naszego personelu pozwala na tworzenie wysokiej jakości i pięknych drewnianych domów z uwzględnieniem wszystkich norm budowlanych i wymagań. Dlatego poradzimy z każdym zadaniem! Więc jeśli szukasz zaufanej firmy, która pomoże stworzyć dom twoich marzeń – my Ci pomożemy!