Dla wielu osób ulubionym napojem jest dobra zielona herbata. Ona słusznie nosi tytuł jednej z najbardziej przydatnych i pysznych herbat na świecie. Wyprodukowana przez specjalną technologię, która eliminuje proces fermentacji, ona jest w stanie nie tylko utrzymać piękny zielony kolor liści herbaty, ale ich przydatne, smakawe i aromatyczne właściwości, które są nieporównywalne z niczym innym.

Oczywiście, kupić wysokiej jakości naturalną zieloną herbatę w sklepach jest praktycznie niemożliwe. Dlatego nasza firma TeaCountry na stronie internetowej produktów chińskich oferuje najlepszą zieloną herbatę, która nie tylko zaskoczy Cię właściwościami smakowymi, ale również napełni Twój organizm wszystkimi pożytecznymi witaminami i minerałami niezbędnymi dla zdrowego stylu życia.

Wiadomo, że zielona herbata świetne tonizuje i poprawia nastrój, dodaje sił. Ale niewiele osób wie, że napój ten ma również właściwości lecznicze. Tak, mając w swym składzie witaminy C, którego w herbacie jeszcze więcej niż w owocach cytrusowych,herbata zielona przyczynia się do skutecznego zwalczania infekcji i wirusów, poprawia odporność organizmu.

 Z powodu obecności witaminę E, zielona herbata ma korzystny wpływ na układ krążenia, poprawia elastyczność ścianek naczyniowych. Witamina K - pomaga w tworzeniu protrombiny wątroby, co sprzyja normalnemu krzepnięciu krwi w organizmie.

 Regulowaniu poziomu cukru we krwi pomaga duża ilość katechin, których nie ma w takiej ilości w żadnej innej roślinie oprócz zielonej herbaty.

 Zielona herbata ma niezwykły efekt prewencyjny zapobiegania chorobom naczyniowo-mózgowym, układu krążenia, oczu, zatrucia pokarmowego, zapalenia okrężnicy, etc. Dlatego też, używając ją jako codzienny napój, możecie nie tylko podnieść sobie nastrój, ale i mieć piękny wygląd.

 Już teraz zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów do oferty. Serdecznie zapraszamy do zakupów i współpracy!!!