Głównym priorytetem działalności firmy "Bortek" jest zadowolenie potrzeb klientów, dla których głównym kryterium wyboru jest towary wysokiej jakości. Tylko rzetelna analiza własnej działalności, badania doświadczenia partnerów i konkurujących organizacji, a także stałe poszukiwanie nowych decyzji sprzyja otrzymaniu pozytywnych wyników, jak w obecnej chwili, tak i na perspektywę. Wasze życzenia – nasze rozwiązanie techniczne! Główną zasadą, której dotrzymujemy się w pracy jest zespół wykwalifikowanych fachowców. Tylko tu pracują ludzie, które nie tylko sprzedają współczesny sprzęt przemysłowy elektryczny, ale i stale udoskonalą już wypuszczone modele, wprowadzając współczesne opracowania, wykorzystując jakościowe materiały.

Produkcja naszej firmy – to rozmaity asortyment towaru. Dla tego, żeby wybór był poprawny, specjaliści naszego przedsiębiorstwa pomogą dobrać piec przemysłowy elektryczny, którego potrzebuje właśnie firma Państwa. Sprzęt do obróbki cieplnej użyła mało energii i jest wysoko efektywnym w pracy. Na przedsiębiorstwie współczesnych technologii i systemu kontroli jakości i bezpieczeństwa produkcji, gwarantują użycie surowca najwyższej jakości. O tym świadczy szczere zaufanie naszych klientów i partnerów.

Wysoka jakość towaru i zadowolenie klienta – to zasada firmy „Bortek". Z momentu stworzenia przedsiębiorstwa (1994г.) są wypuszczone tysiące jednostek rozmaitego sprzętu. System zarządu przedsiębiorstwem Sp. z o.o. «Bortek» otrzymała ocenę i certyfikowana jak odpowiednia wymogom ISO 9001: 2008. Sprzęt do obróbki cieplnej można dostać za dostępną ceną. Jego wypróbowanie spełnia się na terytorium producenta w obecności zleceniodawcy. Zabezpieczamy gwarancyjną i pogwarancyjną obsługą piecy elektrycznych, cele do malowania proszkowego, stacji dezynfekcji wody, cele do suszenia drewna. Wszystkie charakterystyki sprzętu możecie wybrać sami, nie płacąc zbędnego. Kompania „Bortek" nadaje swej produkcji gwarancje 1 rok. Niskie ceny i wysoka jakość sprzętu w połączeniu z jakościową serwisową obsługą czynią kompanię „Bortek" jeszcze lepszą.

Nasza firma ma wieloletnią historię działalności w zakresie produkcji piecy elektrycznych drugiego sprzętu. Dziś – to przedsiębiorstwo ze znacznym i dużym potencjałem, które napełnia rynek jakościowym sprzętem. Dla tego zawsze będziemy radzie omówić warunki współpracy i spotkać się z naszym klientem. Pracujemy dla Państwa! Jesteśmy skierowani na długotrwałą obopólnie korzystną współpracę z osiągnięciem wysokim wyników.