Na dzień dzisiejszy producenty wykorzystują rozmaite opakowania produktów spożywczych. Teraz prawie 40% opakowań w krajach Europejskich produkują z plastyku. Przecież takie zawijanie pozwala maksymalnie długo zachować świeżość towarów żywnościowych. To gwarantuje konsumentowi użytek jakościowego bezpiecznego pokarmu. Również, przy wykorzystaniu plastyku, możecie być pewni, że towar nie będzie uszkodzony.

Dlatego, plastykowe opakowanie produktów spożywczych ma własne przewagi:

  • wygoda w transportowaniu – corocznie waga opakowań plastikowych zmniejsza się (za 10 lat ona zmniejszyła się prawie na 28%);
  • uniwersalność – opakowanie plastikowe może być wykorzystane dla produktów różnej formy i rozmiarów;
  • trwałość – plastyk broni produkt od mechanicznych obrażeń pod czas użycia albo przewozie;
  • bezpieczność i higieniczność – opakowania plastikowe uprzedzają popadnięcie dowolnych mikrobów do środka i są barierami przy podniosłej wilgotności, działania promieniowania i innych czynników środowiska zewnętrznego;
  • wygoda – opakowania plastikowe są wygodne dla użycie jego przez dzieci;
  • ekologiczność – po wykorzystaniu opakowania plastikowe mogą być włączone w proces przerobu dla otrzymania surowca wtórnego, dlatego plastyk zachowuje środowisko zewnętrzne od zabrudzeń.

Takie plastikowe opakowania efektywnie i oszczędnie rozwiązują główne problemy ochrony żywności: osiągnięcie wysokiej jakości towarów i minimalizacja kosztów po osiągnięciu tej jakości.

Przejrzyste, zabarwione opakowania (czerwone, pomarańczowe, zielone, żółte, białe, niebieskie, brązowe i inne) są podobne do „drugiej skóry" towaru.

Wszystkie takie plastikowe opakowania dla produktów spożywczych i wielu innego można znaleźć na stronie internetowej kompanii „Termopak-engineering". Dobry reprezentacyjny wygląd zewnętrzny naszych opakowań chroni produkcję od podrabiania, przyśpiesza procedurę opakowania, upraszcza obrachunek i realizację.
Opakowanie plastikowe jest wygodne konsumentowi i formuje reputację producenta. Możemy zrobić taki towar, którego potrzebuje nasz klient. Wszystko będzie zrobione zgodnie z Państwa pożądaniami. Mamy do każdego induwidualne podejście, dla tego nie przeżywajcie, z nami u Was będzie wszystko w porządku.

Dostarczymy urządzenie w dowolne miasto w Polsce w krótki termin! Jeżeli macie pytania, proszę bardzo pytajcie. Zrobimy wszystko, żeby nasi klienci byli zadowoleni z naszych towarów.