Dzieci – to nasze życie i nasza przyszłość. Żywienie dziecka zawsze było, jest i będzie obiektem uwagi bacznej wszystkich rodziców. Dla dziecka jest bardzo ważne pełnowartościowe i zrównoważone żywienie, które po prostu jest koniecznym dla jego prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Dla tego rodzice starają się kupić dla swego skarba najlepsze produkty.

Już od dawna na półkach wielu sklepów zjawił się zapotrzebowany towar – jaja przepiórek. Ale nie wszyscy jeszcze wiedzą o ich korzyści. A co lepiej, one bardzo korzystne dla dzieci. O ich pożytku i unikalnych właściwościach ludzkość dowiedziała się od czasów starożytnych. Oni zastosowują w medycynie wschodniej przy liczeniu niektórych chorób w ciągu wieków. Lecz dużo ludzi wątpią się, czy można ich dawać dzieciom. Jaja przepiórcze – to nie tylko produkt żywienia dietetycznego, ale i pomaga pozbyć się poważnej choroby. Dla tego korzyść jaj przepiórek dla dzieci bezcenna. Jego skorupka chociaż jest bardzo cienka i krucha, lecz ma brązowe plamki. Właśnie taki niezwykły wygląd zewnętrzny bardzo podoba się dzieciom, i nawet wielkie smakosze z zadowoleniem będą jeść jaja przepiórek.

Przepiórcze jaja są bardzo pożyteczne, w których znajduje się ogromna ilość witamin i mikroelementów. Ich można jeść jak w surowym, tak i w gotowym, pieczonym i smażonym wyglądzie. Jeżeli porównać jaja przepiórcze i kurze, od razu widać znaczną różnicę w ich składzie. W przepiórczych jajach witaminy A w trzy razy więcej, aniżeli w kurzych, witaminy B1 – więcej w cztery razy, a witaminy B2 – w siedem razy. Również jaja przepiórki mieszczą mikroelementy i aminokwasy, które są niezastąpione dla organizmu dziecka. W przeciwieństwie lekom, przepiórcze jaja, lecząc jedną chorobę, nie szkodzą innym życiowo ważnym systemom, ponieważ one nie posiadają żadnymi działaniami pobocznymi. Takie leczenie podejdzie dla wszystkich dzieci, oprócz tych które mają podatność do takich jaj.

Do spisu pożytecznych właściwości włączono i to, że regularny użytek do pokarmu dziecka jaj przepiórczych wzmacnia układ odpornościowy. Nawet, kiedy dziecko często choruje, po regularnym użytku do pokarmu prawie przestają chorować.

Jaja przepiórek są bardzo pożyteczne dla dzieci, które mieszkają w ekologiczno zanieczyszczonych rejonach. Po regularnym użyciu surowych jaj, takie dzieci poprawia się samopoczucie, nie boli głowa, obniża się męczenie, poprawia ją się ogólne wskaźniki krwi, zwiększa się poziom zawartości hemoglobiny w krwi.

Dla tego, zapraszamy na stronę internetową kompanii "AGROKOMPLEKS FENIKS sp. z o.o.", żeby zrobić życie waszych dzieci zdrowszym już od narodzenia.