Boczniaki – to jeden z najbardziej popularnych kultywowanych grzybów jadalnych, co posiadają przepięknymi odżywczymi właściwościami, dziwnym smakiem i aromatem. Dobrze znane i lecznicze właściwości boczniaków.
One zawierają 40-46 % surowej proteiny, 2-6 % tłuszczu, 60 % węglowodanów, oraz dużą ilość mikroelementów i witamin. Białko, które zawiera wszystkie niezastąpione aminokwasy dla człowieka, jest bliski do białka jajka kurzego. Pożywność 100 g grzybów składa 35-36 kalorii.

Liczebny i jakościowy skład witaminowy w boczniaku można porównać ze składem witamin w mleku i wołowinie. Zawartość witaminy РР w boczniaku jest bardzo wysoka. Te witaminy sprzyjają poprawie krwiobiega i zapobiegają powstaniu skrzeplin. Również on polepsza działalność żołądka i wątroby.

Do leczniczych właściwości boczniaków należy jego zdolność obniżać poziom cholesterolu, zapobiegać powstaniu obrzęków. Przy użytku ich do pokarmu, szkody organizmu praktycznie nie nanosi się. Sok boczniaka przeszkadza rozwijać się pałeczce okrężnicy. A dzięki przerastaniu na drzewach, one gromadzą beta-glucan.
On wzmacnia ochronny system człowieka.

Zadziwiającą i pożyteczną właściwością jest obniżenie poziomu cukru w krwi. Boczniaki zawierają biologiczne elementy, które wyprowadzają radionuklidy z organizmu człowieka.

Uczeni mówią, że boczniaki pomagają zapobiec rozwojowi niektórych chorób:

  • ateroskleroza,
  • zapalenie wątroby,
  • wrzód żołądka,
  • zapalenie pęcherzyka żółciowego.

Podobne lekarstwa nie są toksyczne. Rekomenduje się obowiązkowy użytek do pokarmu po zakończeniu kursu chemoterapii. Bardzo korzystną właściwością boczniaków jest niska kaloryczność, dla tego produkt jest taki popularny u ludzi, które zdecydowali usiąść na dietę.

W produkowaniu boczniaków Wam pomoże firma „Druidzi". Na stronie internetowej możecie kupić grzybnię boczniaków w postaci gotowego balotu. Współczesny technologiczny sprzęt i laboratorium pozwala systematycznie czynić kontrole jakości. Nasi specjaliści są gotowi nadawać Państwu konsultacji na wszystkich etapach kultywowania grzybów. Produkujemy zgodnie z technologiami, które nie mają analogów na całym poradzieckim obszarze.

Dla tego Państwo, zapraszamy do naszego sklepu internetowego, żeby kupić substrat grzybowy boczniaków i zrobić swoje życie zdrowszym od dzisiaj. Warunki dostawy do Polski omawiają się indywidualnie z każdym klientem. Będziemy radzi swoim nabywcom, staramy się, żeby nasza współpraca była korzystną i przyjemną.