Każdy rolnik wie, że w różnym gospodarstwie wagi elektroniczne przemysłowe, szczególnie wagi samochodowe – to rzeczy niezastąpione. Wiele ludzi i dalej korzystają przestarzałymi wagami mechanicznymi, niektórzy są zmuszone jeździć na ważenie do sąsiadów, stale tracąc swój czas i pieniądze. Wcześniej czy później powstaje takie pytanie: być może, przyszedł czas postawić swoje współczesne, dokładne i sprawdzone wagi? W takiej sytuacji, proponujemy Wam wagi samochodowe nie jako towar, a jako zasób do rozstrzygnięcia postawionych zadań. Przecież kupujecie wagi samochodowe nie dla tego, żeby one były częścią wyglądu zewnętrznego w Waszym gospodarstwie, a po to, żeby rozstrzygęły problemy, z którymi spotykacie prawie codziennie.

Jeszcze niedawno, każdy przedsiębiorca szukał producenta, jaki może gwarantować jakość i długolecie swojej produkcji. Te pytanie jest już rozwiązane. 6 lat temu na rynku Ukrainy pojawiła się dynamicznie i aktywnie rozwijająca kompania „Vesta MK", która zajmuje się produkowaniem sprzętu wagowego. Dzięki obecności własnej bazy produkcyjnej i fachowego zespołu możemy upewnić absolutnie dowolne potrzeby naszych klientów. Nasz główny kierunek – to wagi przemysłowe najazdowe, samochodowe, dżwigowe, laboratoryjne i pomostowe. Projektowanie, produkcja, montaż i póżniejsza obsługa dzieje się tylko fachowcami „Vesta MK". Nasza dewiza – to jakościowe zadowolenie potrzeb naszych klientów. Nasze wagi są zprojektowani specjalnie dla długiej i niezawodnej pracy w różnych warunkach pogodowych (słońce, deszcz, śnieg) i mogą wytrzymać do 100 ton! Dla ich produkowania wykorzystujemy tylko jakościowy surowiec i materiały, a części jest w dwa razy grubsze i trwalsze niż u innych producentów. Używamy elektronikę od amerykańskiego producenta Zemic, i jest umieszczona tak, żeby gryzonie i warunki pogodowe nie uszkodzili ważnych części. Nasze wagi przemysłowe są stosowane na setkach przedsiębiorstwach po całej Ukrainie. A teraz i Polska ma taką możliwość.

Obecność własnego biura konstrukcyjnego i swoje bazy produkcyjne pozwalają przyjmować zamówienia wagi dla ważenia specjalnej techniky i samochodów z różną długością, szerokością i ładownością.

W jakiejkolwiek sytuacje, wybór zawsze zostaje się tylko za Wami. Jeżeli jest potrzeba możemy przekonsultować. Dla otrzymania bardziej dokładnej konsultacji albo spełnienia zamówienia możecie związać się z fachowcami naszej kompanii.