Odzież dla dzieci, która kiedyś była rzadkością, dziś jest reprezentowana szeroko i zróżnicowano. W sytuacji, gdy podaż przewyższa popyt na rynku, potencjalny nabywca często zastanawia się gdzie kupić produkt. Szczególnie dotkliwy jest wybór dla sklepów, punktów sprzedaży detalicznej, działów z dzianiną i dla każdego, kto bierze odzież dziecięcą na sprzedaż konsumentowi końcowemu.

W ciągu ostatnich lat coraz więcej organizacji i osób pracujących w segmencie towarów wytwarzanych dla dzieci, wolą kupować od producenta. To jest, bez wątpienia, najbardziej pragmatyczne podejście, które ma wiele zalet w porównaniu z zakupem u pośredników. Wyrazimy trzy główne:

Maksymalnie niska cena

Kupując towar od producenta, klient zapewnia sobie najniższy koszt odzieży dla dzieci. Usuwając z łańcucha pośredników, możecie uniknąć dodatkowych kosztów w postaci marginesów, marż, prowizji, które zwykle stanowią zarobki każdego, kto stoi pomiędzy producentem a kupującym. Zamówić odzież u producenta - znaczy zapewnić konkurencyjność własnych produktów, zwiększenie sprzedaży, rentowność, zysk. Zgodź się, że w obecnych warunkach rynkowych, gdy ofert prawie nie brakuje, w równych warunkach konsument sto procent dokona wyboru na korzyść niskiej ceny.

Gwarantowana jakość

Ukraiński konsument pomału przestaje kupować nawet supertanie, ale oczywiście niejakościowe towary. Coraz częściej rodzice, którzy przybyli, aby kupić ubrania dla dzieci - czy to są koszuli, tuniki lub szorty, proszą o dostarczenie informacji na temat składu tkanin, bezpieczeństwa materiałów stosowanych do produkcji rzeczy, certyfikatów zgodności i higienicznych wniosków. Potwierdzić rzeczywistą jakość ubrania, wystawioną na sprzedaż w dziale dla dzieci, jest możliwe tylko wtedy, gdy zakupy są dokonane bezpośrednio od producenta, a do każdej przesyłki dołączony był komplet niezbędnych dokumentów potwierdzających ich pochodzenie. Tak więc, jeśli sklep pragnie zachować swoją reputację, lepiej jest oddać preferencje odzieży dla dzieci wysokiej jakości, uszytej w środowisku produkcyjnym, profesjonalnie i z prawidłowej tkaniny.

Wysyłka i przechowywanie towaru

Każdy, kto jest zaangażowany zakupem odzieży przynajmniej raz miał do czynienia z trudnościami w transportowaniu i utratą wyglądu poszczególnych rzeczy w jego trakcie. Aby uzyskać produkt w jego pierwotnej formie i w wygodny sposób najlepiej jest kupować bezpośrednio od producenta. Tak można zapewnić całość opakowania, bezpieczeństwo towarów podczas dostawy i uniknąć części kosztów związanych z organizacją samodzielnej dostawy. Firmy, które profesjonalnie zajmują się szyciem ubrań dla dzieci, dbają o to aby ich produkty dostały się do sklepów, nie tracąc swój firmowy wygląd, a jeżeli nabywca zdecydował się złożyć zamówienie na dostawę hurtową, w ogóle świadczą taką usługę jak bezpłatna wysyłka.

Wiodący ukraiński producent odzieży dla dzieci marka handlowa Monkey współpracuje z hurtowymi nabywcami, sklepami, placówkami handlowymi, specjalizującymi się w realizacji odzieży dziecięcej. Gwarantujemy europejską jakość za rozsądną cenę, konkurencyjne produkty, lojalny stosunek do nabywcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy Państwu trafnego wyboru.