Chcecie mieć swój własny biznes czy już macie, lecz wciąż szukacie, gdzie kupić czapki hurtem tanio? Wtedy proponujemyzwrócić się do kompanii "Braxton". Przecież my mamy najkorzystniejsze warunki współpracy.

Kompania "Braxton" już od wielu lat zajmuje się wyrobem i realizacją nakryć głowy. Prowadzimy udaną współpracę z wieloma znanymi sklepami i butikami. W naszym asortymencie są wyjątkowo unikalne i niepowtarzalne kolekcje żeńskich i męskich nakryć głowy. Nasi designerzy stale śledzą za światowym doświadczeniem i wymogami mody, więc nasz towar odpowiada współczesnym tendencjom.

Nasi fachowcy mają duże doświadczenie w zakresie szycia nakryć głowy. Więc proponowana produkcja jest jakościowa, praktyczna, wygodna i służy dobrą ochroną od chłodu w dowolną porę roku. Na stronie internetowej kompanii możecie zapoznać się z katalogiem wszystkich towarów i przekonać się w szerokim asortymencie modeli.

Jeśli jeszcze nie odważyliście się na współpracę z nami, to proponujemy wam szereg przyczyn, dlaczego zrobić to należy już teraz:

- doświadczenie pracy - więcej 20 lat;

- w produkcji wykorzystywane są gatunkowe materiały. Ich kupujemy u sprawdzonych producentów w Europie;

- dostępna konkurencyjna cena dla europejskiego rynku;

- coroczna odnowa kolekcji naszymi designerami;

- szeroki asortyment produkcji. W naszym internet - sklepie macie możliwość kupić czapki hurtem od producenta, żeńskiei męskie czapki kołpaki, czapki z uszkami, dwustronne, podwójne i wiele innych;

-szyjemy na zamówienie pod handlową marką zleceniodawcy przy dużej partii zamówienia;

- dla hurtowych nabywców proponujemy dobry system rabatów;

- wygodna forma opłaty i dostawy produkcji;

- przepiękny i niepowtarzalny designe każdego naszego wyrobu.

Poznać wszystkie warunki dla załatwienia zamówienia możecie kontaktując się z naszym managerem pod wskazanymi kontaktowymi numerami na stronie internetowej. Również możecie zostawić nam swoje zawiadomienie i my w krótkim czasie odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Interesuje cię nasza oferta? Wtedy zadzwoń teraz! Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

TM "Braxton" - to niezmiennie wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.