Szukacie czegoś osobliwego? Chcielibyście iść za modą? Rozumiemy wszyscy, że odzież dla kobiety jest jednym z najważniejszych elementów jej życia. Ubranie damskie wiele mówi o nas o kobietach. Czasami ono opowiada o damach więcej niż trzeba. Moda przewiduje coś absolutne, nowe, unikalne i oryginalne. Być modnym – to iść na przodzie, a nie wzorować się wszystkich. W porównaniu z męską, moda damska jest bardziej emocjonalna i fantazyjna. Kobieta zawsze pragnie do świeżości i nowości. Wybitni designerzy mówią: „Kobieta – to sama moda, bo nie ma mody bez kobiety i nie ma kobiety bez mody". Często patrzymy do szafy i... nie ma się w co ubrać. To jest problem prawie każdej kobiety. Ale już znaleźliśmy jej rozwiązanie. Dobrać szykujące i wygodne ubranie, a również być w trendzie razem z innymi pomoże producent modnej odzieży damskiej – Folk L'OR. To nowoczesny ukraińskia firma ekskluzywnego ubrania dla kobiet. Ona realizuje swój towar, owocnie pracując z nabywcami hurtowymi i detalistycznymi. Oferujemy nowoczesne i ekskluzywne ubrania damskie wyłącznie wysokiej jakości. Ubranie marki Folk L'OR charakteryzuje się mobilnością, wolnością, wygodą.

Sezon za sezonem w kolekcjach ТМ "Folk L'OR" jest przedstawiony styl, który nie ma tymczasowych ograniczeń. W 90% wyrobów wykorzystują się tkanki tylko ostatnich kolekcji włoskich i francuskich producentów, akcesoria do ubrania – to hiszpańskie i niemieckie prowadzące firmy, nici i materiały do ocieplania tylko niemieckiej i belgijskiej produkcji, co zabezpiecza wytrzymałość na zużycie wyrobów. Folk L'OR ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wyłącznie ekskluzywnych, luksusowych rzeczy i ścisłej kontroli nad przestrzeganiem wszystkich technologii. Poza tym specjaliści, pracujące na naszej firmie, na tyle uwielbiają swoją pracę, że produkcja bez sukcesu dla nich jest po prostu niemożliwe.

Staramy się znaleźć indywidualne podejście do każdego klienta. Stabilny popyt, popularność i niezmienny sukces nie tylko wśród ukraińskich spożywców, ale również i klientów zagranicznych – synonimy współpracy z Folk L'OR.

Koniecznie musicie zobaczyć wszystko w naszej galerii! Pamiętajcie, że każdy ma nie tylko wybierać, ale i odpowiadać za to co wybiera. Jesteśmy pewni, że wybór marki Folk L'OR – to jeden z lepszych towarów stosujących mody. Zachęcamy do współpracy odbiorców hurtowych i detalicznych z Polski i krajów UE, gwarantujemy stabilność w przyszłości. Bez wątpienia, będziecie zadowoleni z oferty ubrania damskiego.