Historia pochodzenia nazwy Folk L'OR

Celem w wyborze nazwy marki było poszukiwanie słowa z odpowiednią adekwatną interpretacją w różnych językach. I znaleźliśmy, ... ... korzeń słowa "FOLK" - to "nacja", «L'OR» w języku francuskim znaczy "złoto". Więc po prostu umieściłam w to słowo takie znaczenia: "to, co drogie dla każdej nacji", "tożsamość narodowa". I, oczywiście, "ZŁOTO NACJI"!

Nie śpiewamy, nie tańczymy i nie wytwarzamy kostiumy narodowe, ale nie odmawiamy się od etno motywów i tradycji z przeszłości, które są wcielone w projekty naszych ubrań. Delikatnie i łagodnie.

Więc priorytetem jest tworzenie nowoczesnej odzieży?

To prawda) Bierzemy pewne nastroje z przeszłości, formujemy teraźniejszość, a patrzymy w przyszłość!

Różnica między kobietami nowoczesnej Polski i Ukrainy?

Wielka! Polskie kobiety bardziej dbają o swoje ciało i figurę. I w rezultacie są mniej skomplikowane w porównaniu z ukraińskimi kobietami. Znajduje to odzwierciedlenie w bardziej wolno identyfikują się przez ubranie, więcej swobody. Polskie kobiety bardziej pewny siebie i mniej myślią o tym, co o nich pomyślą inni, wychodząc na ulicę.

Polskia kobieta żyje dla siebie, a ukraińska kobieta nie żyje dla siebie, martwiąc się, co inni myślą o niej.

Czy jest to skutkiem feminizmu?

Nie fakt.

Na Ukrainie bardzo popularne są przytalone sylwetki i ubrania, które podkreśla sylwetkę. Dobrze, gdy jest co pokazać, ale nie kosztem wewnętrznej wolności;)

Twoim zdaniem, czy istnieje taki termin "moda polska", "moda ukraińska"?

Myślę, że jest tylko termin "mody światowa". Z niektórą specyfiką rozwoju branży mody w każdym kraju.

W szczególności, polski rynek jest bardziej otwarty na europejskie marki, ponieważ znajduje się w UE. A rynek ukraiński tylko stoi na drodze do tego. Nawiasem mówiąc, moja własna obserwacja, że większość marek reprezentowanych na Ukrainie nie są obecne na polskim rynku. I odwrotnie.

Jakie są szanse na pomyślny rozwój marki w krajach sąsiednich?

Polskie marki już mają sukces na Ukrainie. Na przykład, Mohito, Reserved.

Ale ukraińskim markom handlowym jest miejsce na rozwój)

Aby zadowolić polskie kobiety trzeba tworzyć inne rzeczy niż na Ukrainie. Tę wiedzę dało mi zamieszkanie w Polsce. Musimy rozróżniać te rynki.

Dla ciebie moda - to jest bardziej kreatywność bądż marketing?

Kreatywność i marketing - to Yin i Yang. Nie są możliwe bez siebie.

Moda powinna być komercyjna.

A jak wtedy sztuka?

Sztuka też musi być komercyjna.

Cóż) Zapytam w ten sposób. Wasz poranek zaczyna się ze spraw handlowych lub twórczych?

(Śmieje się). Mój poranek zaczyna się sprawami dzieci). Wtedy idzie zarządzanie spółką. Kreatywność wymaga specjalnego nastroju i koncentracji.

Jakie elementy garderoby damskiej są niezmiennne w kolekcji Folk L'OR od sezonu do sezonu?

Naszą mocną stroną jest płaszcz i sukienka. W tym segmencie my razem z buyerami ugadujemy na 80 procent hity sprzedaży.

To nabywcy są wspólnikami stworzenia kolekcji?

Na pewno. Formujemy kolekcję razem z buyerami i nabywcami sieci hanlowych/sklepów. Właśnie za pomocą naszych partnerów zostają zrozumiałe tendencje następnych kolekcji.

Opisz swoje aspiracje podczas tworzenia eleganckich ubrań Folk L'OR.

Pragnienie, żeby kobieta, która kupiła nasze ubrania, otrzymała maksymalne możliwe, a czasami niemożliwe. Na przykład, kupując płaszcz od Folk L'OR kobieta dostaje odpinane rękawy i kołnierz, co pozwala ubrać tę rzecz w różnych porach roku i do różnych zdarzeń. Może być 2 kołnierzy, dodatkowe szczegóły w pasie. Transformatory te dają kobiecie manewr w sezonowości i różnorodność.

Jak kryzys dotknął przemysł lekki?

W tej sytuacji, musimy starać się dać kobietom więcej niż oni oczekują. I w żadnym wypadku nie może być niższa jakość tkanin i szycia. W praktyce okazało się, że ci producenci, którzy zdecydowali produkować ubrania kosztem taniego szycia i surowców, wyszedli z działalności.

Nazwij trzy elementy dobrego wyglądu kobiety.

Piękno wewnętrzne, zadbane ciało i ubranie Folk L'OR!

Na waszej stronie internetowej www.folklor.ua zaznacza się, że jakość produktów idealna jest nawet pod mikroskopem. Czy masz specjalną osobę w produkcji z mikroskopem?

Mamy kilka etapów kontroli jakości produkcji, które dają gwarancję doskonałości ubrania. Stąd brak potrzeby w takiej osobie!

Sprawdź i Ty!

Powodzenia :)