Nie jest tajemnicą, że rozpoczął się nowy sezon mody wiosna-lato 2015. Jest to najlepszy czas dla kobiety, aby przejawić swoją wyszukaność, kobiecość, oryginalność. Projektanci kompanii Folk L'OR dołożyli wszelkich starań, aby ubiezpieczyć elegancję i praktyczność damskiej garderobie tego lata. Prezentowany szereg modeli ma wspólne charakterystyki ze światowymi trendami mody, przecież jest dość oryginalny.

 


Nie można wyobrazić sobie ten sezon bez rzeczy jasnego zółtego koloru – koloru słońca. Taki jaskrawy płaszcz – to stylowe i modne rozwiązanie. Także można będzie nosić jesienno-wiosenny płaszcz-żakiet eleganckiego szycia albo taki kobiecy i niepowtarzalny beżowy płaszcz.

 

Tego lata modne lekkie krótkie białe sukienki. Designery firmy Folk L'OR zdecydowali wypełnić serię swoimi nowymi modelami – eleganckimi sukienkami z ażurowymi elementami, z różnym cięciem i odmiennych stylów. Takie rzeczy są wolne, praktyczne i zawsze aktualne w gorącym od słońca mieście.

 

Nie uszły designerów uwagi ornamenty kwiatowe w modnych kolekcjach na te lato. Ale w tym sezonie styliści i projektanci mody postanowi nadać dramatu odzieży damskiej z kwiatowymi wzorami. Nasza kompania przecież zdecydowała dotrzymywać się bardziej tradycyjnej linii i opracowała nowe modele wolnych klasycznych długich sukień na ramiączkach z kwiatowymi ozdobami jasnych, pastelowych i kolorów odradzającej się przyrody, które zapewnią wszystkim Paniom komfort i pozytywny nastrój.

 

 

 

Modne krótkie sukienki z jedwabiu, które są aktualne w tym sezonie, wprowadziliśmy w wersji wyposażonej, z krótkimi rękawami. Możesz wybrać do swego gustu – z wesołymi motywami roślinnymi lub wielowarstwowym wzorem w różnych odcieniach błękitu, który bardzo modny w tym sezonie. Takie rzeczy nie tylko podkreślą dostojeństwa twojej figury, ale z pewnością przywrócą uwagę do twojej postaci.

 

Jeśli potrzebujesz ekskluzywnej wieczorowej sukni, zadbaliśmy i o tym. Wyposażona, stylowa, modnego ciemnego niebieskiego koloru z niesamowitą koronką, która nigdy nie wychodzi z mody. Taka rzecz przyda Ci się na wiele wydarzeń w twoim życiu.

 

Nie zapominamy także o aktualnej letniej turkusowej barwie, która nie może nie zachwycać. Oferujemy Państwa uwadzę ekstrawagancki strój, wykonany w tym kolorze, a la Chanel.

 

Właśnie takie, imponujące, zachwycające łatwością i praktycznością, wyrafinowane rzeczy powinni stać uzupełnieniem twojej letniej garderoby.

 

Wiele ekskluzywnych modeli różnych kolekcji można zobaczyć w naszej fotogalerii. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Państwu profesjonalne podpowiedzi i zarejestrują Państwa zamówienia.