Сzas wziąć na warsztat jeden ze sposobów na zarabianie pieniędzy w okresie letnim. Dlatego, do uwagy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli restauracji, kawiarni, letnich kawiarni, fast foodów lub po prostu chcą nauczyć się zarabiać pieniendzy w prosty sposób.

Dzisiaj powiemy, że co do tego trzeba, zapoznamy cię z firmą, która jest prawdziwym ekspertem w tych sprawach. 

Wszystko, czego ci teraz trzeba to kupić maszyny do miekkich lodów. Nie warto się dziwić, ponieważ sprzedaż lodów dziś - jeden z najbardziej dochodowych biznesów. Produkt ten posiada szeroką publiczność konsumentów, dla tego że lody lubią nie tylko dzieci, ale i dorośli. Kto nie lubi miękkie, pachnące lody z delikatnym owocowym dżemem. Po prostu nie można się oprzeć...

No właśnie, aby sprzedaż lodów z maszyną do miekkich lodów, przynosiła zyski, trzeba zrobić wszystko, aby klienci po prostu nie mogli się oprzeć pokusie, zjeść lody. Co gla tego trzeba zrobić? 

Po pierwsze, ci potrzebna dobra maszyna do miekkich lodów! Wybierając, maszynę do miekkich lodów pamiętaj takie proste rzeczy:

Obudowa spirali maszyny do miekkich lodów musi być ze stali nierdzewnej, ponieważ działa z płynami w różnych temperatur: (-7) w cylindrach, (+5) w bunkrach dla mieszaniny (+40) na ulicy. 

Ilość cylindrów musi być co najmniej 2 litry. To pozwoli w sposób ciągły do wydawania z każdego cylindra od 20 porcji.

Obecność pompy pozwoli zwiększyć ilość lodów średnio o 50%. To z kolei obniży koszty produktu i zwiększyć rentowność.
Dobra maszyna do miekkich lodów ma system przechowywania mieszanki w nocy. To pozwala wyłączyć maszynę i na noc, ale przy tym powinien być włączony dodatkowy kompresor do chłodzenia pojemników do mieszanki i cylindrów. Ta funkcja pozwala zmniejszyć częstotliwość mycia maszyny do lekkich lodów, do jednego razu w tygodniu.

Jak zwykle dobra maszyna do lodów ma potężny kompresor takich znanych marek, jak: ACC, HITACHI, Aspera. Do krajów z gorącym klimatem urządzenie musi być wyposażone w parownikiem nadwymiarowe, moc spirali powinna być nie mniejsza niż 2,5 KW.

Co jeszcze ważne, to cena. Maszyna do miekkich lodów musi mieć odpowiednią cenę, w przeciwnym razie jego zwrot może przekroczyć okres gwarancji. A to nie jest cel, który my stawiamy.

Tak dochodzimy do pytania: "gdzie w Polsce kupić wysokiej jakości sprzęt, który może zaoferować dobrą maszynę do miekkich lodów, aby pracowala na twoje zyski?".

Tutaj wszystko jest proste - wystarczy zwrócić się do ekspertów. Jednym z takich jest firma "FREEZER POLAND", która jest oficjalnym przedstawicielem firmy OOO FREEZER UKRAINA w Polsce i TM FREEZERCREAM i EKSPRESSIA.
Przedsiębiorstwa wykonują bezpośrednie dostawy wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu przywożonego od producentów. Zobacz katalog sprzętu lub dowiedzieć się więcej możesz tutaj !

Zapraszamy do współpracy!

Zamówienie sprzętu telefonicznie: +48 (509) 938 465