Marka "Pafos" - to jest ukraińskie obuwie niezawodnego producenta. Kompania produkuje i sprzedaje hurtem i detalicznie, skutecznie rozwijając się na rynku ukraińskim, rosyjskim, mołdawskim i białoruskim. Mamy nadzieję, że od dzisiaj, nasze obuwia ocenią także polskie nabywcy.

 Głównym celem kompanii "Pafos" jest produkcja wysokiej jakości obuwia. Osiągnąć ten cel, kiedy istnieje wiele marek oferujących podobne towary, nie jest bardzo łatwo, więc priorytetem naszej kompanii wybrano produkty tylko wysokiej jakości, które stały się konkurencyjnymi i zdobyły wysokie przyznanie naszych klientów pośród największych i najbardziej znanych producentów obuwia na Ukrainie.

Wysoka technologia sprzętu, wykwalifikowane modelarzy, designerzy i inni specjaliści projektują i wprowadzają do produkcji nowoczesne modele, a przy użyciu obuwia wykorzystują tylko naturalne materiały.

Jakość produkowanych produktów kompanii "Pafos" uosabia nowoczesny dizajn, zewnętrzne przyciąganie, komfort i wygodę i zrobiły markę «Pafos» rozpoznawalną i popularną. Nasze obuwia zadowoli każdą kobietę, która marzy o wygodnym, modnym i jakościowym obuwiu.

Jakościowe obuwia z skóry czy zamszu w niskich cenach hurtem - to marzenie każdego sklepu obuwniczego, który sprzedaje detalicznie. Dlatego, nie trzeba długo rozmyślać nad tym, gdzie kupić nowoczesne, jakościowe i wygodne obuwia. Kupuj w internet-sklepie kompanii "Pafos" i gwarantujemy, że Państwo będą zadowoleni naszą produkcją.

Jeśli Państwo postanowią z nami współpracować, proszę zadzwonić przez telefon +38 (096) 4926449, albo zrobić zamówienia przez Internet http://pafos.tius.pl/