Ciekawym rozwiązaniem oświetlenia pomieszczenia jest zastosowanie we wnętrzu lustr z podświetleniem. Szczególnie popularne są one w przypadku, gdy do wnętrza nie będą pasowały zwykłe lampy. Taka opcja oświetlenia stworzy w pomieszczeniu atmosferę romantyzmu i pewnej tajemniczości. Takie źródło światła może stać się punktem wnętrza i podkreślić jego wyjątkowość. Także lustro z podświetleniem pomoże stworzyć iluzję głębi przestrzeni.

Oświetlenie do lustra może być zewnętrzne, stworzone przy użyciu zewnętrznych lamp lub wewnętrzne, gdy źródła światła są mocowane z tyłu lusterka i mogą być umieszczone na całym obwodzie, na górze lub po bokach.

Łazienkowe lustro z podświetleniem jest idealnym źródłem dodatkowego oświetlenia, przy którym światło nie jest zbyt jasne, ale jednocześnie pozwoli mieć odpowiednie oświetlenie. Temperatura powierzchni lustra przy włączonych lampach nie wzrasta. Вo budowy takich lusterek są używane wyłącznie certyfikowane materiały, odporne na działanie wilgoci i temperatury, przyjazne dla środowiska i nie narażone na korozję.

Tradycyjnym miejscem montażu luster jest łazienka. Zwykle lustro wyposażone jest nad umywalką. Jego kształt, rozmiar i wzór zależy od ogólnej koncepcji projektu. Łazienka jest chyba jedynym miejscem w domu, gdzie lustrzanym może być absolutnie wszystko. Choć pewnie taka wnętrze bardzo szybko się męczą.

Wspaniały widok nadają ściany z płytek lustr. Ona może być stonowana lub zwykła. Zresztą, bardziej zwycięską i strojną opcją jest jej połączenie z ceramiką elewacyjną płytek ciemnych i nasyconych kolorów. Aby autorski pomysł projektowania łazienki został w pełni zrealizowany, eksperci zalecają, aby najpierw kupić płytki ceramiczne i już tylko wtedy zamawiać lustrzane odpowiedniego rozmiaru i ilości.

 

Zalety lustr z podświetleniem LED:

Proces budowy lustr łazienkowych z podświetleniem LED różni się od wyżej wymienionych wersji. W tym przypadku technologia składa się z systemu z płytami LED, które nie można oddzielić od siebie. Wybór koloru oświetlenia ogromny: żółty, zielony, niebieski, czerwony, żółty, biały.
Zaletą oświetlenia LED jest wybitnie długi okres użytkowania. Do zasług należy i to, że nie zużywają dużo energii i są ekologicznie bezpieczne.

Oczywiście, takie lustra łazienkowe w żaden sposób nie można nazwać tanimi. Ale cena traci swoją wartość na tle urody lusterka, świecącego się różnymi kolorami.
Lustro łazienkowe z podświetleniem. Wszystkie główne zalety.
Zazwyczaj oświetlenie do lustra jest spowodowane przyczynami, rzadko są brane pod uwagę funkcje oświetlenia. Chociaż, dla każdego coś swoje. Lustro łazienkowe z podświetleniem zakłada od razu dwa pojęcia: doskonała widoczność i fragment wystroju.

Biorąc pod uwagę cel zakupu lustra z podświetleniem, producenci oferują kilka rozwiązań lustra z podświetleniem

Lustra do łazienki z zewnętrznym podświetleniem. Mogą one być, jak wbudowanymi w pewny mebel w łazience tak i oddzielną konstrukcją. Promień światła obejmuje duże obszary.
Lustro do łazienki z wewnętrznym oświetleniem. Tak samo jak opcja powyżej, lustro z wewnętrznym oświetleniem może być montowane na ścianie lub być częścią mebli.

Dekoracyjne podświetlenie lusterek wyraża się tylko właściwościami dekoracyjnymi. Takie oświetlenie nie jest rozpatrywane jako element oświetlenia, który zapewnia doskonałą widoczność,.
Lustro łazienkowe to jest nie tylko mebel, ale i absolutna konieczność. Do łazienki najlepiej kupić specjalny wodoodporny typ lustra z amalgamatem srebra. Aby zrobić lustra do łazienek najbardziej funkcjonalnymi, są one często wykonane z półką, ich łączą z podświetleniem lub z lampami.

Jesteśmy gotowi pomóc wyposażyć łazienkę zgodzie z indywidualnymi gustami i najnowszymi trendami mody. W naszym sklepie możesz kupić lusterka różnych kształtów i rozmiarów, w tym z półką i oświetleniem, które idealnie nadają się do łazienki w Państwa indywidualnym stylu. Każde mieszkanie nowoczesnego obywatela nie możliwe bez lustra do przedpokoju.

Każdy szanujący się człowiek nie zdecyduje się wyjść na ulicę, nie oglądając siebie od głowy do stóp przed lustrem w przedpokoju. Dlatego, instalowane są duże lustra w przedpokoju, to albo podłogowe lustro do przedpokoju, lub można powiesić lustro ścienne w przedpokoju.

My w żadnym wypadku nie chcemy powiedzieć, że trzeba duże lustro w przedpokoju, ale możemy doradzić i, w zależności od potrzeb i życzeń, zaproponować odpowiednie dla Państwa opcje.
Nawet jeśli trzeba lustro do przedpokoju z wzorem lub w stylu feng shui (feng shui) z japońskimi znakami, z półką lub LED oświetleniem. Wszystko to można kupić gotowe lub wykonać na zamówienie. Duże lustra są dobre tym, że optycznie powiększają przestrzeń, uzupełniają pomieszczenia światłem i komfortem.

Takie lustro nadaje się do każdego stylu i wystroju wnętrza łazienki. Będzie ono organicznie wyglądać w łazience w stylu rustykalnym, nowoczesnym lub prowansalskim.
Lustro może być ozdobione dekoracyjnymi wstawkami, a także posiadać wbudowane światła, co czyni je bardzo wygodnym w użyciu.

Również u niektórych luster mogą być przewidziane półki z boku, co pozwoli zmieścić o wiele więcej różnych przedmiotów, niż w przypadku jednej półki na dole.

Lustro z podświetleniem jest najlepszym nabytkiem. Jeśli masz możliwość kupić takie lustro i podłączyć zintegrowane oprawy do sieci elektrycznej, to bardzo szybko ocenić wygodę takiego zakupu.
Najbardziej wykwintnie i elegancko wygląda lustro, ozdobione ramą. Takie lustra najlepiej pasują do stylu barokowego, retro lub innego, stylizującego wnętrza jako zabytkowe.

Lustro – niezbędny atrybut łazienki. I ono wykonuje nie tylko funkcję praktyczną. Ono, można powiedzieć, jest najważniejszym estetycznym elementem.

Odzwierciedlając otaczającą przestrzeń, lustro jest w stanie przekształcić ją w całości liepiej i gorzej. Dlatego wybór lustra do łazienki jest problemem dość odpowiedzialnym.