Co najpierw rzuca się w oczy, gdy poraz pierwszy przychodzisz do kogoś dodomu? Rzeczewiście - drzwi wejściowe. Oni są takim sobie "obliczem" mieszkania, po jakim oceniasz czy dobry tu mieszka gospodarz czy nie. Ale dobre drzwi - to nie tylko wygląd zewnętrzny.

Każdy człowiek ma potrzebę poczucia bezpieczeństwa, szczególnie we własnym domu. Solidne drzwi wejściowe chronią nasz dom przed nieproszonymi gośćmi, ubiezpieczają naszą prywatność.

 Drzwi zewnętrzne mają być odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego powinny być solidnie wykonane i zapewniać ochronę. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze drzwi, tak aby były one odporne na wizytę nieproszonych gości? Najperw - to jakość surowca i technologie produkcji. Polecamy nowoczesnego producenta drzwi wejściowych - firmę «Metr Door», znaną w Ukrainie już od 5 lat. 

Profesjonalni fachowcy fimy «Metr Door» produkują drzwi dobrej jakości i co nie mniej ważne - w dobrej cenie. Drzwi wejściowe metalowe dwóch grup z МDF nakładkami mogą wykorzystywać się zarówno jak w wewnętrznych tak i w zewnętrznych pomieszczeniach, czym różnią się w swoich kategoriach. Kompania wykorzystuje najlepsze materiały, właśnie dla tego drzwi firmy «Metr Door» charakteryzują się wysoką jakością, pewnością i długowiecznością. Główny sekret sukcesu - stale wprowadzane nowe technologie produkcji, wykorzystanie współczesnego urządzenia, co odpowiada wszystkim normom i pozwala otrzymywać produkt europejskiej jakości.

 Więc wybierając drzwi firmy "Metr Door" znajdą Państwo zarówno jeszcze:

- Pewność – drzwi firmy"Metr Door" zabezpieczają pewną obronę od włamania, przecież ich wyróżnia mocna konstrukcja i mocny zamek.

- Dobre izolacyjne wskaźniki – pewna izolacja dźwiękowa będzie świetną obroną od przenikania zewnętrznego szumu, a izolacyjne cieplne właściwości zachowują w pomieszczeniu ciepło zimą i ochłodę latem.

- Wsraniały wygląd zewnętrzny – wygląd zewnętrzny drzwi powinien odpowiadać wnętrzu przedpokoju, a dla prywatnych domów również ważnie jest zachować odpowiedniość zewnętrznemu architektonicznemu stylowi. Biorąc pod uwagę wygląd zewnętrzny, «Metr Door» produkuje drzwi z oryginalnym wzornictwem, ciekawą kolorystyką i różnorodnością materiałów. Dzięki czemu można je dopasować praktycznie do każdego stylu architektonicznego, wystroju wnętrza czy gustu klienta.

- Wysoka jakość wyrobów - zgodnie z europejskimi normami.

Obecność gwarancji.

- Duży wybór - w dany czas proponujemy 27 standardowych modeli oraz istnieje możliwość produkcji ekskluzywnych drzwi pod zamówienie (z własnym rysunkiem czy identyfikacją dla pewnych styli).

Nie zatrzymujemy się na osiągnięciach, rozwijamy nowe modele. Rozszerzamy okresy swej działalności w Ukrainie i za granicą. Zapraszamy Państwa obejrzeć nasz katalog i zrobić swój wybór tutaj.