Kupowanie drzwi wejściowych - proces, który zajmuje dużo czasu, i część tego czasu jest poświęcony na wybór odpowiedniej opcji.

Każdy, kto buduje swój dom musi pomyśleć, jakie drzwi wybrać? Drzwi muszą być mocne, wytrzymałe do różnej pogody, a co najważniejsze - jakość, a tym samym muszą być one estetycznie dopasowane do projektu domu. Na dzień dzisiejszy, mamy bardzo duży wybór: kupić drzwi aluminiowye, z PCV lub metalu, lub mogą być wykonane z drewna i innych materiałów, więc sprobujmy razem omówić pokrótce najważniejsze charakterystyki drzwi.

Trzy główne charakterystyki drzwi wejściowych

- Gwarancja, każdy producent musi dawać gwarancję na swoję drzwi.

- Wysoki poziom izolacjinych wkazowników. zabiezpieczy Państwu, ciszę w domu w różne porę doby

- Ogólny wygląd. Drzwi muszą być estetycznie dopasowane do budynku.

Klasy drzwi

Klasa według normy
PN-EN 14351-1+A1:2010
Rodzaj drzwi Odporność na złodziejskie sposoby
1 standardowe ochrona przed włamywaczami posługującymi się jedynie siłą fizyczną
2 o podwyższonej wytrzymałości ochrona przed włamywaczami używającymi siły fizycznej i prostych narzędzi
3 antywłamaniowe ochrona przed włamywaczami wyposażonymi w łom i inne proste narzędzia
4 antywłamaniowe stanowią barierę trudną do sforsowania nawet dla doświadczonych włamywaczy wyposażonych w łom, wiertarki, śrubokręty, pilarki


Drzwi z drewna
Trwałość i niezawodność takich drzwi, nie są rzadkością, ale zależą oni od grubości drzwi. Czasami jest to nawet 10 cm, aby zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie ciepło w domu. Jakość tych drzwi zależy od metod przetwarzania drewna.

Drzwi metalowe
Rama drzwi składa się z surowego metalu, który jest następnie pokryty dwoma arkuszami blachy o dużej grubości. Na pierwszy rzut oka te drzwi są dość zimne, ale w środku umieścione specjalne materiały izolacyjne, które utrzymują ciepło w domu. Podstawowe funkcje takich drzwi są: trwałość, niezawodność, długowieczność.

Drzwi aluminiowe
Aluminium jest nie tylko bardzo trwały, ale także przyjazny dla środowiska materiał, dlatego drzwi z aluminium są tak popularne w tej chwili.

Tak więc, jakie kupować drzwi wejściowe zależy od Ciebie. Przed zakupem drzwi, lepiej skonsultować się z ekspertami,oni zmogą doradzić najlepsze opcje.

Prosimy pamiętać o tym, jeżeli Państwo kupię sobię najmocnejsze drzwi i oni będą nie prawidłowo wmontowanę, to oni poprostu utracą wszystkie swoję właściwości.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakresie doboru drzwi, więc zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami, których możesz znaleźć tutaj.