Jesienne i zimowe chłody - to pierwszy sygnał, o tym, że obowiązkowo należy zaglądać do swojej garderoby i odnowić ją. Jednym z ważnych elementów w tę porę roku jest czapka. Ta rzecz jest niezastąpiona, przecież ona jest nie tylko dobra ochroną przed gwałtownym wiatrem, ale i zdolna zamarkować wasz obraz. Wiele kobiet wie, że nakrycie głowy może kardynalnie zamienić obraz, a jeśli spróbować z kreacje z różnymi fasonami i zabarwieniami, to można otrzymać absolutnie nowy styl.

Rynek proponuje różnorodność nakryć głowy - to i czapki, czapki z daszkiem, berety i wiele innych. Przy prawidłowym doborze, można znaleźć ten wyrób, który będzie wyglądał nieprześcigniony. Przy czym mrozy i wiatr nie zmuszą was marznąć.

Przed kupnem produkcji należy wyznaczyć się z fasonem, składem wyrobu i do której pory roku planuje się nosić strój.
Na dziś proponuje się wyroby z naturalnych, syntetycznych czy półsyntetycznych nici.

Za jedne z najcieplejszych są uważane czapki z naturalnych materiałów. Lecz są takie materiały, jak akryl i poliester. One chociaż i syntetyczne, lecz za swoimi jakościami nie ustępują naturalnym analogom.

Kompania "Braxton" gotowa zaproponować wam ogromny wybór wiązanych czapek żeńskich i męskich. Wśród naszego asortymentu:

- męska czapka-kołpak;
- żeńska czapka-kołpak;
- czapka żeńska z uszkami;
- dwustronna czapka-kołpak;
- podwójny beret.

Podczas kupna zwracajcie swoją uwagę nie tylko, na estetyczne funkcje, ale i na to, jak czapka będzie ogrzewała głowę, uszu i część twarzy w zimnej porze roku.
Nakrycia głowy ТМ "Braxton" - to śmiałe kreacje designerów , modne elementy i najważniejsze - wygoda i komfort w dowolną porę roku. W produkcji nakryć głowy wykorzystujemy gatunkowe materiały stosowne całym europejskim standardom.

Również proponujemy korzystne warunki współpracy – dla dużych hurtowych zamówień u nas działają rabaty. Kupując u nas otrzymujecie giętkie ceny, szybką dostawę i niezmiennie wysoką jakość produkcji.

Jeśli was zainteresowała nasza propozycja i chcecie kupić wiązane czapki hurtem od producenta, to w dowolny czas możecie związać się z nami pod wskazanymi numerami nastronie internetowej.

Nasza kompania pracuje dla satysfakcji potrzeb i pragnień każdego klienta. Dla nas jest ważny każdy hurtowy i detaliczny nabywca.

ТМ "Braxton" - ta niezmienna jakość, styl i komfort.