Jesteś w ciąży, ale oczywiście, jak wcześniej, chcesz wyglądać modnie i nowocześnie. I oczywiście jest to możliwe, w rzeczywistości będąc w szczególnym stanie kobieta kwitnie, jest jeszcze bardziej kobieca i seksowna. Należy tylko mądrze podkreślić ten nowy urok. Odzież ciążowa już dawno przestała przypominać stroje za duże, źle skrojone o workowatych kształtach. Dziś każda kobieta w ciąży może wyglądać olśniewająco i czuć się pewnie. Często zmiana kształtów może być ciężka do zaakceptowania dla kobiety. Modne i dopasowane do krągłości ubrania ciążowe pozwalają pogodzić się z nową figurą.

Przede wszystkim warto pamiętać, że chociaż jestesz ograniczona w wyborze stylu, nie jestesz ograniczona w wyborze kolorów. Nie staraj się zgubić się w tłumie, wybierz jasne soczyste kolory. Niech co najmniej jedna lub dwie rzeczy będą jasne. Bez względu na to, co to jest: akcesoria, tunika, kurtka.

Zdecydowanie nie nadużywaj z obcasów. Oczywiście, można wspomnieć o nich w niektórych bardzo specjalnych okazjach, ale nie regularnie. Przeciesz i tak masz teraz większone obciążenie na kręgosłup, a wysokie obcasy jeszcze go zwiększą.

Jeśli zdecydowałaś ubrać się w neutralny strój, to jasne akcesoria, takie jak biżuteria, buty, torba zrobią Twój strój bardziej atrakcyjnym.

W pierwszym trymestrze zwykle możesz nosić dotychczasowe ubrania. Reguła ta sprawdza się szczególnie w przypadku mam w pierwszej ciąży. Tak więc od momentu dwóch kreseczek na teście, macie chwilę, aby rozpoznać sytuację. Ale lepiej jest zrezygnować z obcisłych przylegających spodni czy pasów. Wybieraj tkaniny miękkie i prosty krój.

Jeśli brzuszek jest już dobrze widoczny, oddaj pierwszeństwo następującym fasonom:

* Dżinsy lub spodnie damskie z elastycznym pasem, nosząc je możesz zmieniać różne koszule, kurtki, tuniki, zawsze będziesz wyglądać jak w nowym ubraniu.

* Klasyczne rozwiązanie dla kobiet w ciąży - sukienka z wysokim stanem. Wybieraj ciekawe tkaniny i (lub) wykończenie, skomplikowane wzory i (lub) jasny kolor. Więc nie będzie odczuwać, że masz na sobie nudne ubranie.

* Prawie w każdym sklepie z odzieżą damską jest szeroka oferta wszystkich rodzajów T-shirt, tunik lub sukienek w kształcie litery A.

* Jasne płaszcze w kształcie trapez, szersze od pasa - to Twój wybór.

* Spódnice też podejdą. Należy pamiętać jedynie, że na początku ciąży należy wybierać spódnice z niską talią, a dalej - spódnice z elastycznym pasem.

Wspaniały wybór takich ubrań ciążowych oferuje sklep internetowy Genika. Polecamy zajżeć do niego i zobaczyć całą aktualną ofertę, ponieważ jest to producent odzieży ciążowej, zaufany przez wielu kobiet. Połącz przyjemne z pożytecznym, skorzystaj z oferty sklepu internetowego Genika, gdzie oprócz wysokiej jakości czeka na ciebie elegancka odzież ciążowa, przydatna do noszenia i po ciąży. Zapraszamy serdecznie i życzymy udanych zakupów!