Prawdziwe życie naprawdę składa się z drobiazgów. A malutkie rzeczy czynią humor na wesoło i uzupełniają obraz, który zawsze ma być doskonałym. Jesteś akurat tą, która wie o stylu. Lecz w twoim życiu, myślimy, niezbędną rolę zajmuje znana firma „Kasandra". Przecież wszyscy zwrócili uwagę, że nasza kompania nigdy nie spoczywa na laurach, a zawsze dąży do rozwoju. Dlatego z radością proponujemy Państwu śliczne buty, które będą pasować każdej damie.

Ciekawym w naszej prace jest to, że produkujemy obuwie na zamówienie. Więc nie musicie długo szukać obuwia, które będzie i ładne na wygląd, i wygodne. „Każda kobieta jest szczególną, dlatego nie wolno równać wszystkich pod jedne standardy" – mówi właścicielka kompanii, Ira Ilyk. Wiemy jak to skorygować. Już w ciągu 8 lat staramy się umiejętnie wcielić Wasze życzenia i aspiracje żyć zawsze stylowo. „Kasandra" – to nie tylko nasz towarzyszący zespół, ale i wszystkie nasze klienci, te, dla kogo pracujemy codziennie i pragniemy stwarzać coś nowe. Nasz zespół – to zwolennicy, które gotowe tworzyć, ryzykować, eksperymentować i wierzyć w lepsze.

Śliczne buty – to niezbędna cząsteczka stylu kobiety. Każdy ma swoją wizję, ideę, które ciężko zrobić rzeczywistością, lecz są detale, jakie napełniają obuwie życiem. Wyrabiając każdą parę ślicznych butów, wkładamy do nich niezbędne detale, szczególność i wyrafinowanie. Materiały, które wykorzystujemy – to gatunkowy surowiec, jaki odbiera się przez specjalistów. Będziecie zdziwieni naszą pracą, i jesteśmy pewni, że zachcecie jeszcze dalej z nami współpracować.

W internet-sklepie kompanii „Kasandra" zebrano najlepsze wzorcowe towary. Lecz zawsze zostawiamy możliwość wyboru naszym klientom. Jeżeli zobaczyliście marzone buty w czasopiśmie, lub chcecie zmienić kolor, materiał wyrobu czy podkład; albo lubicie więcej klasykę , lecz z uwzględnieniem na właściwości waszej stopy; może chcecie uszyć podobne buty do starych ulubionych? Wtedy mozecie śmiało zwracać się do naszej firmy, żeby wasza fantazja i profesjonalizm naszych fachowców był połączony w jedną myśl. Zrobimy dla Waszych nóżek tylko śliczniutkie buty. Dla tego proszę zajść na stronę internetową i zrobić wasze marzenie rzeczywistością.