Kobieta w odzieży z dzianiny zawsze przyciąga uwagę swoją kobiecością, miękkością kształtów i odczuciem komfortu. Kobiety kochają i cenią sobie komfort, co jest nierozerwalnie związane z dzianiną. Jesień-Zima 2015-2016 nie przekaże stanowiska w trendach znaczenia dzianiny.

Modne ubrania z dzianiny 2015 -2016. Trendy

Projektanci mody oferują coraz nowe i nowe kolekcje ciepłych przytulnych rzeczy na sezon jesień-zima 2015-2016. Duży wybór dzianiny z kreatywnymi dyskretnymi elementami lekkiego nieporządku i odrzucenie teatralności (nazwa trendu - Grunge) sprawia, że modele stają się miejskim wariantem nowoczesnej popularnej odzieży. Coraz więcej projektantów preferencje swetry, kardigany (swetry rozpinane) i kurtki z dzianiny. Zastosowane będą teksturowane i gładkie tkaniny, nadruki i różnorodność kolorów - od wyrazistych kolorów do miękkich pasteli.

Specyfika dzianiny - rozciągliwość we wszystkich kierunkach. To sprawia, że odzież z dzianiny odpowiednia jest zarówno dla kobiet w każdym wieku i różnej budowy ciała. Zacierając granice wszelkich ograniczeń, odzież z dzianiny daje wewnętrzną wolność, wyzwolenie i lot fantazji.

Sezon Jesień-Zima 2015-2016 nie zawiedzie i pozwoli cieszyć się odnawiając ciepłe ubrania, biorąc pod uwagę cechy twojej figury i preferencji smakowych.

KARDIGANY

Modna wierzchnia odzież z dzianiny na rok 2015-2016 staje się szczerze kobieca. Chodzi tu o kardigany (ang. cardigan), lub po prostu - swetry rozpinane bez kołnierza. Co to jest sweter - to jest jasne dla każdego, od niemowlęctwa - ciepłe ubrania z dzianiny dopasowane do ciała z przodu na guziki. Takie zapinanie właśnie i sprawia że kardigan staje się kardiganem. Nazwano to ubranie na cześć angielskiego lorda Cardigana, którzy w ten sposób ucieplał swój mundur.

Modne kardigany 2015-2016 - jest to bardzo stylowo! Żaden z pokazów kolekcji zimowych bez nich nie odbył się. Praktyczne i wygodne ubrania: ciepłe, można nosić do pierwszych poważnie zimnych dni.

Na szczęście, modele kardiganów obejmują szeroki zakres stylów, kolorów i wzorów. W wielu kolekcjach elementy geometryczne wzbogacone są reliefną dzininą. Wspaniałe kardigany włoskich projektantów nabyły swój niepowtarzalny urok dzięki śnieżnobiałej sierści używanej jako taśma.

Francuzi stawiają na różnorodność długości rękawów kardiganów. Rękawy "trzy czwarte" lub rękawy do połowy uda - każda z tych opcji robi model wyjątkowy.

Japończycy dodali do kardiganów głośności. Tak więc, wśród ich modeli można znaleźć grube ciepłe kardigany z wełny i z wielkim wzórem z przodu.

Ukraiński producent odzieży z dzianiny "Silena" posiada szeroką ofertę sukienek, bluzek, swetrów i w tej liczbie kardiganów. Serdecznie zapraszamy do obejżenia naszego katalogu.