Odzież damska od producenta «GoldStream» już kilka lat zdobywa serca kobiet, coraz więcej i więcej fanów w każdym wieku. Marka «Goldstream» pewnymi krokami kontynuje do opanowania rynków zagranicznych. Teraz kompania "GoldStream" wychodzi i na polski rynek. Polscy konsumenci mogą zamawiać damską odzież hurtem za bardziej atrakcyjnymi cenami.

Na rynku Ukrainy kompania «GoldStream» wyszła na przewodzące pozycję w zakresie hurtowych spszedaż. Teraz kompania "GoldStream" wychodzi i na polski rynek. Konsumenci Polscy mogą zamawiać damską i dziecięcą odzież z dzianiny hurtem za bardziej atrakcyjnymi cenami.

Jasne, oryginalne, modne arcydzieła pochodzą z-pod "pióra" naszych profesjonalnych designerów, którzy inwestują w nich swoją inspirację.

Potem przychodzi kolejność wcielać pomysły designerów w życie i to z powodzeniem robią nasze profesjonalne mistrzowie. Tym bardziej, w ich rękach sprzęt najnowszej technologii.

Żadna kolekcja «Goldstream» nie jest tworzona bez życzenia naszych klientów. Kompania «GoldStream»- to zespół specjalistów: doświadczonych i ekstrawaganckich projektantów mody, i wykwalifikowanych szwaczek.

 Do szycia każdej modeli używamy wysokiej jakości materiały: modne tkaniny różnych kolorów i faktur, a także najlepszą akcesorię.

Tworzymy tylko modne i ekskluzywne ubrania, ponieważ zawsze monitorujemy najnowsze trendy i wcielamy ich w swoje modele. Nie tylko uszywamy ubrania, a także materializujemy życzenie kobiet, które marzą wyglądać sexy i luksusowo w 100%!

Szeroki asortyment wyrobów dobrej jakości, wysoki serw obsługi, konsultacja ze wszystkich pytań są gwarantowane.