W mroźne zimy niekiedy jest ciężko uruchomić silnik poprzez gęstnienie oleju, a w niektórych sytuacjach nawet zamrożenie płynu chłodzącego. W wyniku, mocy rozrusznika nie wystarczy dla tego, żeby przekręcić wał korbowy. Wtedy musimy czekać na bardziej sprzyjające warunki, aby uruchomić silnik. Ale co zrobić, jeżeli nie możemy obejść się bez samochodu?

Od pewnego czasu, w ciągu uruchamiania samochodów - mrozy już nie problem. Wszystko to jest możliwe dzięki podgrzewaczu silnika. To urządzenie, które w ciągu godziny podgrzewa silnik do temperatury roboczej i zapewnia łatwy start w dowolny mróz.

Jak pracuje przepływowy podgrzewacz silnika?

Szczególnością elektrycznego przepływowego podgrzewacza jest jego stopniowe podgrzewanie silnika poprzez zwiększenie temperatury płynu chłodzącego. Łącząc się z gniazdem, przepływowy podgrzewacz w ciągu godziny zdolny do ogrzania płynu niezamarzającego, a wraz z nim i silnik do temperatury roboczej. W tych warunkach olej nabywa normalną lepkość, a silnik uruchomia się zupełnie łatwo, jak w lecie.

Podgrzewacz nie tylko oszczędza paliwo w zimie, ponieważ jest on używany nie ma potrzeby tracić czasu i benzyny do rozgrzania silnika, ale także pozwala na uruchomienie silnika w uproszczeniu, zwiększając tym samym żywotność silnika jako całości.

Przepływowy podgrzewacz nie tylko pozwala oszczędzać paliwo w czas zimy, lecz pozwala uruchomić silnik w warunkach łatwiejszych, zwiększając termin eksploatacji silnika w ogóle. Podgrzewając silnik, wy mniej brudzicie środowisko naturalne gazami wydechowymi, ponieważ nie macie konieczności długo czekać, dopóki silnik nagrzeje się. Jeszcze jednym zaletem jest to, że on pozwala znacznie zaoszczędzić czas, nie mniej niż 20 minut pod czas każdego startu.

Na dzień dzisiejszy istnieje wielki wybór podgrzewaczy. Wszyscy one mają jakąś właściwość, swoje przewagi i swoje wady.

Większość modeli wśród podgrzewaczów elektrycznych mają ten sam sposób pracy. Jednakże, w zależności od konkretnego modelu mogą być dodatkowe elementy.

Więc, dzięki przepływowemu silnikowi motor będzie uruchamiać się nagrzanym. To pomoże przedłużyć życie ważnych części samochodu i zaoszczędzić paliwo. Zachowajcie swój czas i nerwy.

Taki podgrzewacz świetnie nagrzewa samochód. Wspomnijcie, co odczuwacie, wsiadając zimą do zimnego salonu. Z przepływowym podgrzewaczem zmożecie o tym zapomnieć.

Przepływowe podgrzewacze silnika zabezpieczają:

• rozruch silnika pod czas jakiegokolwiek mrozu;
• oszczędzanie paliwa i czasu;
• obniżenie znoszenia silnika.

Dla tego, żeby zamówić podgrzewacz silnika, proszę bardzo na naszą stronę internetową. Wybierajcie i kupujcie.