Spawanie proszkowe stosuje się do spawania różnych gatunków stali, razem z tym i okrętowej. Również może wykorzystywać się do spawania wkładek korzeniowych na podkładach ceramicznych. Taki drut proszkowy doskonale pasuje do procesu zrobotyzowanego prac spawalniczych. Różni się wysoką wydajnością procesu spawalniczego. Ma wskaźniki doskonałe:

  • stabilne równe „spalanie"
  • nieobecność rozpryskiwania
  • kształtowanie bardzo mocnego gładkiego szwa
  • równomierny wytop
  • dym mało wychodzi

Proszkowy drut do spawania – to drut formy rurkowatej, wypełniony napełnianiem sproszkowanym (flusem) współzależnością masy proszku do masy metalowej powłoki od 15% do 40%. Wyznaczony do spawania we wszystkich położeniach przestrzennych. Ma idealne uzwojenie szeregowe i stabilną średnicę po całej długości. Zagięcia w konstrukcji drutu proszkowego do spawania zabezpieczają jemu dodatkową sztywność i zapobiegają wysypywaniu proszku przy ściskaniu przez rolki dociskowe spawarki. W postaci zapewnienia proszkiem wykorzystuje się mieszanina rud, chemikaliów, żelazostopów i minerałów. Jak i pokrycia elektrod, napewnienie proszkowe broni metal od powietrza, stabilizuje wyładowanie łukowe, odtlenianie i stopowanie szwa.

NVF „Naftogazmasz" proponuje druty proszkowe do spawania różnych marek.

Nasze przedsiębiorstwo posiada własnym współczesnym, technicznie i technologicznie wyposażoną bazą produkcyjną. Obecność zdolności produkcyjnej wysokiego poziomu i jakości pozwala nam spełniać opracowanie, dostawę i wprowadzenie drutów proszkowych do spawania i napawania, które zabezpieczają prawie dowolny potrzebny skład chemiczny metalu napawianego, jaki posiada wszystkie charakterystyki protokołu i ekspluatacji. Na prośbę zleceniodawcy możliwa dynamiczna i wykwalifikowana korekta składu drutu proszkowego.

Sukces naszego przedsiębiorstwa zabezpieczają nie tylko innowacyjne urządzenie produkcyjne i stosowanie współczesnych technik i technologii. Drut proszkowy do spawania wyrabia się z użyciem systemu zarządu jakością wszystkich procesów produkcyjnych, co pozwala nam zabezpieczyć nieobecność produkcji wybrakowanej, obniżenie kosztów energetycznych i powszechne zwiększenie intensyfikacji produkcji. System zarządzania jakością produkcji drutów proszkowych „Naftogazmasz" otrzymał certyfikat ISO 9001-2001.

My nie tylko produkujemy jakościowy drut proszkowy, lecz opracowujemy i wprowadzamy najbardziej efektywni techniki i technologii jego stosowania. Oprócz towarów, w nas możecie się dostać również konsultację z dowolnego pytania. Bardzo cenimy naszych partnerów i zawsze jesteśmy otwarte dla nowych kontaktów i klientów. Dlatego zapraszamy Was na naszą stronę internetową, żeby dowiedzieć się więcej informacji i naszej kompanii.