Każdy automobilista zna, jak trudno uruchomić samochód w mroźną pogodę. Wymaga to dużo czasu i, zazwyczaj, nerwów. Oprócz tego, źle nagrzany silnik powoduje szybkie zużycie części. Jak nie dopuścić tego? Na szczęście, mamy proste i ekonomiczne rozwiązanie. To przepływowe podgrzewacze silnika. Co to za urządzenia - możecie Państwo się dowiedzieć w tym artykule.

Użycie nie nagrzanego silnika zagraża takimi problemami jak szybkie zużycie się części i elementów silnika, większą zatratą paliwa. W ogóle jest to ryzyko dla silnika.

Użycie przepływowego podgrzewacza silnika znacznie ułatwia jego rozruch. Takie urządzenie zabezpiecza podgrzanie chłodzącego płynu przy szczególnie niskich temperaturach. Urządzenie montuję się do obszaru pod maską silnika i posila się od gniazda 220 V. Jeśli powiedzieć prostymi słowami, to jest bojler, który nagrzewa płyn. Dzięki urządzeniu motor będzie uruchamiać się już nagrzanym. To znacznie przedłuży życie ważnych detali, zaoszczędzi paliwo i zachowa wasz czas i nerwy.

Przepływowe podgrzewacze silnika są konieczne zwłaszcza dla dieslowych silników. Przecież, jak wiadomo, pod względem szybkości ich puszczenie znacznie ustępuje benzynowym. Zimą temperatura może docodzić do 25 stopniów mrózu, więc podgrzanie jest obowiązkowym warunkiem.

Przepływowe podgrzewacze silnika: który wybrać?

Kompania "Synergia" dostarcza na polski rynek podgrzewacze silnika "Start-m" i "Sewers". One charakteryzują się europejską jakością, ale ich cena jest o wiele tańsza w porównaniu z analogicznymi urządzeniami europejskich producentów. Wśród przewag - lekkość montażu, wysoka jakość, minimalna obsługa, dostępna cena. One mogą wykorzystywać się w samochodach osobowych i ciężarowych dowolnych marek. W szczególności Toyota, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Kia, Honda, Ssan Yong, Chevrolet, Citroen, Suzuki, Peugeot, Kia, Daewoo, Fiat, Hyundai, Ford i inne.

Zamawiajcie przepływowy podgrzewacz silnika i prowadzenie samochodu zimą będzie komfortowe i przyjemne, w środku będzie ciepło, a silnik będzie uruchamiać się bardzo szybko! Spełniamy dostawy z Ukrainy do Polski bardzo operatywnie. Warunki opłaty i dostawy omówimy indywidualne.